O włos

Katarzyna Bonda

O włos

6.4

(1191 ocen) wspólnie z

25,16

 

Najnowsza powieść jednej z najsłynniejszych polskich pisarek będzie prawdziwą gratką dla fanów kryminału. „O włos” to historia wyjątkowo okrutnych i obrzydliwych zbrodni, studium seryjnego mordercy oraz dociekliwości młodego detektywa. Tą powieścią Katarzyna Bonda rozpoczyna nową serię książek.

Nie ma pięknych zbrodni. Są tylko piękne ofiary.

Nowa seria kryminalna Katarzyny Bondy. W Lesie Kabackim zamordowano dwie młodziutkie dziewczyny. Policjanci od dawna nie widzieli tak zbezczeszczonych zwłok. Ale to nie koniec makabrycznych odkryć, bo w trakcie przeczesywania okolicy śledczy trafiają na coś jeszcze: spięty zieloną wstążką pukiel blond włosów, który z całą pewnością nie należał do zamordowanych kobiet. To fetysz, ale i cenny dowód. Kosiarz z Kabat sieje postrach zwłaszcza wśród pracownic agencji towarzyskich. To wśród nich upatruje kolejnych ofiar. Świat alfonsów i prostytutek jest zamknięty dla policji. Do akcji nieformalnie wkracza detektyw Jakub Sobieski.

Tropy prowadzą w przeszłość, do niewyjaśnionej zbrodni sprzed lat. Czy pragnienia mordercy znów dały o sobie znać? Czy młodemu detektywowi uda się wytropić sprawcę, zanim życie straci kolejna kobieta? Przekonaj się, czy prawda zawsze musi wyjść na jaw.

O włos – pierwszy tom serii z detektywem Jakubem Sobieskim.

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-287-2011-4

EAN: 9788328720114

Liczba stron: 352

Muza SA

Format: 130x205mm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Rok wydania: 2022

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka