Nikt się nie dowie

Agnieszka Pietrzyk

Nikt się nie dowie

6.9

(464 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2726

 

Autorka bestsellerowego thrillera "Zostań w domu" powraca z najnowszym kryminałem!

Borys to pisarz kryminałów, który ma na koncie niejeden sukces. Pewnego dnia znajduje ciało swojej żony pod tarasem ich nadmorskiego domu. Sprawa wydaje się jeszcze bardziej mroczna, gdy okazuje się, że teego wieczora przebywali tam tylko ich syn i córka wraz z koleżanką.

Rozpoczyna się śledztwo. Z początku nie wiadomo czy to zabójstwo, czy może Malwina sama postanowiła skończyć ze swoim życiem? I dlaczego znaleziono przy jej ciele kawałki kieliszka po winie? Na jaw zaczynają wychodzić długo skrywane rodzinne tajemnice. Romanse, zdrady, i nieuczciwy biznes burzą sielankowy obraz życia idealnej rodziny Rottmanów...

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-665-1777-6

Liczba stron: 352

Czwarta Strona

Cena katalogowa: 39,90 zł

Natalia

"Nikt się nie dowie"

Szukacie kryminału, w którym akcja toczy się nieprzerwanie szybko, a wątki splatają się ze sobą tworząc logiczną całość? Jeśli tak, to ta pozycja jest dla Was idealna! Fabuła wciąga od samego początku, bohaterowie wzbudzają wiele (nie zawsze miłych!) emocji.

 

Czy wersja zabójstwa Malwiny w domku, w którym przebywała tylko rodzina, jest możliwa?

Adrian

Polecam

Pani Agnieszka Pietrzyk jak zawsze zachwyca nas swoim lekkim piórem i niebywałą zdolnością przelewnia emocji na papier. Jest to thriller zmierzający bardziej ku obyczajówce, niż horrorowi. Myślę, że jest idealna dla fanów nieszablonowgo kryminału z wątkiem rodzinnym. Polecam :)

Sylwia Ozimek

"Nikt się nie dowie"

Z twórczością pani Agnieszki pierwszy raz spotkałam się przy okazji kryminału "Zostań w domu" i na tyle polubiłam styl pisania autorki, że postanowiłam zostać z niać na dłużej. Nie mogłam zatem z oczywistych względów pominąć i tej pozycji. "Nikt się nie dowie" to powieść, o której trudno zapomnieć. Nieoczywiste wątki, tajemnicze postaci i mroczna aura sprawiają, że gęsia skórka pojawi się na waszym ciele. Tutaj każdy skrywa jakaś tajemnicę. Prawdziwa zabawa tkwi w tym, czy zdołamy ją odgadnąć...