Niewidzialne życie Addie LaRue

Victoria Schwab

Niewidzialne życie Addie LaRue

7.5

(4881 ocen) wspólnie z

49,90 zł

3244

 

Nie da się w kilku zdaniach opisać powieści, która tak bardzo odbiega od norm jakiekolwiek gatunku. „Niewidzialne życie Addie LaRue” to iście faustowska powieść, która obraca się wokół samotności, ludzkiej pamięci, trwania oraz najgorszego paktu, jaki mógł zawrzeć człowiek.

Powieść, która nie przestaje podbijać list bestsellerów na całym świecie! Wielki fenomen i książka określana potencjalnym klasykiem na miarę naszych czasów!

„Nigdy nie módl się do bogów, którzy odpowiadają po zmroku”.

Francja, rok 1714. Uciekająca sprzed ołtarza młoda dziewczyna imieniem Adeline popełnia niewyobrażalny błąd – zawiera umowę z diabłem. Faustowski pakt nakłada na nią ograniczenie – możliwość wiecznego życia bez szansy na bycie zapamiętaną przez kogokolwiek. Dlatego Addie decyduje się opuścić swoją wioskę, albowiem straciła wszystko.

Dziewczyna jest zdeterminowana znaleźć dla siebie właściwe miejsce, nawet jeśli została skazana na wieczną samotność. Ale czy na pewno? Każdego roku, w dniu jej urodzin, tajemniczy Luc przychodzi z wizytą i pyta, czy Addie jest już gotowa, by oddać mu swą duszę. Ich mroczna i ekscytująca gra będzie trwać przez wieki.

Minie trzysta lat, zanim Addie odwiedzi ukrytą w Nowym Jorku księgarnię i pozna kogoś, kto zapamięta jej imię – i nagle wszystko znów zmieni się na zawsze.

W stylu „Żony podróżnika w czasie” i „Życia po życiu” – „Niewidzialne życie Addie LaRue” jest opowieścią wymykającą się wszystkim gatunkom!

We Need YA
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

We Need YA

Cena katalogowa: 49,90 zł

Rok wydania: 2021

Komentarze nie są potwierdzone zakupem