Nie mój dług

Kinga Litkowiec

Nie mój dług

7.2

(681 ocen) wspólnie z

40,90

 

Pierwszy tom z cyklu Demony z Los Angeles!


Jessica Turnuer musi zmierzyć się ze śmiercią ojca i pozostawionymi przez niego długami. Szukając pomocy, trafiła prosto do piekła – domu Liama O’Dire’a, zwanego Diabłem Los Angeles.
Jej jedyna nadzieja okazała się pułapką, z której może nie wyjść cała. Mężczyzna bez serca wydał na nią wyrok śmierci.

„Mogę być twoim katem lub panem. Bez wahania zabiję cię tu i teraz”.

Zdeterminowana kobieta postanawia zagrać w nim w grę. Czy podpisując pakt z diabłem, oddając mu duszę i ciało mimo wszystko uda jej się przejąć nad nim kontrolę?

„Nie mój dług” to odważny i piekielnie mocny romans, w którym nie ma miejsca na cenzurę i słodkie dialogi.

WasPos
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-2560-6

EAN: 9788366425606

Liczba stron: 380

WasPos

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 40,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Karolina S.

Mocny erotyk!

Mocno erotyczna i brutalna powieść Kingi Litkowiec „Miasto Mafii" to dopiero przedsmak tego co nas czeka w książce „Nie mój dług". Ostra jazda bez trzymanki gwarantowana. Z pewnością ta książka przeznaczona jest dla czytelników pragnących doświadczyć mocnych wrażeń.

Mery

Erotyk z motywem mafii

Mam wrażenie, że tematyka erotyczno-mafijna jest teraz na topie. Młoda autorka świetnie radzi sobie z kreacją bohaterów i tworzeniem dialogów, przez co czyta się bardzo lekko i szybko. Zakończenie pozostawia w czytelniku niedosyt i prawidłowo, bo już za chwilę pojawi się kolejna część, która mam nadzieję będzie jeszcze lepsza. Czekam z niecierpliwością.

Łucja Plich

Cykl: Demony z Los Angeles

Ojciec Jess umiera i pozostawia dziewczynę z długami. Dziewczyna postanawia spłacić dług. Wtedy trafia na Liama - mężczyznę władczego, który lubi mieć wszystko pod kontrolą. W odróżnieniu do pozostałych dziwek Liama, Jess ma być kobietą na każdą zachciankę. Jak potoczą się ich losy? Czy to może skończyć się dobrze? Przekonaj się sama. Książka pochłania w całości i zaskakuje na każdym kroku. A na koniec pozostawię nutkę niedosytu, którą z pewnością zaspokoi kolejna część.