Nic o mnie nie wiesz

E.G. Scott

Nic o mnie nie wiesz

39,90 zł

2394

 

Thriller psychologiczny w najlepszym wydaniu!

Kłamstwa, zdrada i bohaterowie o wątpliwej moralności. Rebecca nie wiedziała, czym jest miłość, dopóki nie poznała Paula - żonatego mężczyzny z mroczną przeszłością. Bolesne przeżycia tej dwójki zbliżyły ich do siebie i zaowocowały gorącym romansem i małżeństwem.

Jednak tajemnice nie dają o sobie zapomnieć. Dwadzieścia lat później Paul zdradza Rebeccę. Okazuje się jednak, że przygoda z kochanką szybko zmienia się w coś innego, bo kobieta z coraz większą zuchwałością prześladuje Paula i jego żonę. Rebecca, która jest uzależniona od leków, odkrywa, że Paul chce ją porzucić. By do tego nie dopuścić wymyśla misterny plan, który ma zniszczyć jego postanowienia.
Paul zaczyna gubić się w swoich kłamstwach, Rebecca zatraca się w uzależnieniu, a pragnienia kochanki o zemście powoli zabija małżeństwo Paula i Rebeki. To właśnie wtedy rozpoczyna się nieprzewidywalna gra w kotka i myszkę, szokująca opowieść o niewierności i nielojalności. Akcja się zagęszcza, pojawiają się zwroty akcji i napięcie, które wciągną Cię pierwszej strony.

Przy okazji, zastanów się nad tym, jak dobrze znasz swojego współmałżonka?

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1253-9

Tytuł oryginalny: The Woman Inside

Liczba stron: 448

Format: 130x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik

Tamara Jakóbik

Nic o mnie nie wiesz

To niewiarygodnie dobra, wielowarstwowea książka, która sprawi, że będziesz kwestionować to, czy Twoja druga połówka niczego przed Tobą nie zataja. Wraz z rozojem historii rośnie poziom ekstytacji i niespodzienek. To jedna z tych historii, dla których warto zarwać nockę ;)

Kasia Drzazga

Wow!

Co za książka! Zbierałam szczękę z podlogi, dawno nie czytala thrillera psychologicznego, ktory tak mocno by na mnie wplynal. To szalona, pokrecona historia, dodatkowo bardzo mroczna. Żałuję, że nie odkrylam tej książi i autorki wcześniej!

Martyna Bernat

Jestem na tak!

To książka, która była dla mnie totalnie pozytywnym zaskoczeniem. Opis sprawiał wrażenie bardzo spokojnego, przewidywalnego thrillera, jednak to co sie wydarzyło zmieniło moje myślenie o książce.  Akcja rozwijała się dynamicznie, sprawnie, przejrzyście, a do tego wszystko napisane było w świetnym stylu. Jestem na tak!

Cena pakietu

79,80 zł

4788

Cena pakietu

94,80 zł

5688

Cena pakietu

84,80 zł

5088