Nela i wyprawa do serca dżungli

Nela Mała reporterka

Nela i wyprawa do serca dżungli

39,90 zł

2415

 

To już dwunasty tom Neli- autorki dziecięcych książek podróżniczych! Gdzie tym razem młoda pisarka zabierze swoich czytelników?

Razem z Nelą wybierz się do serca borneańskiej dżungli odszukać łowców głów! Wspólnie będziecie podążać za śladami pewnego podróżnika, którego notatki zostały znalezione w starym antykwariacie przez autorkę. Na pewno będzie to kolejna wyjątkowa podróż!

Przekonajcie się czy łowcy głów istnieją naprawdę! Poznajcie niezwykłe moce dżungli i jej mieszkańców.

To książka, w której można odnaleźć wiele treści multimedialnych poukrywanych w specjalnych kodach. Pozwól zaprosić się do wspólnej zabawy z Nelą.

Pakuj się i ruszaj w niezwykłą podróż!


Burda Publishing Polska
Oprawa: Gąbka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-12-13

ISBN: 978-83-805-3482-7

Liczba stron: 184

Burda Publishing Polska

Format: 170x220mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Nela Mała Reporterka - zwiastun nowego odcinka

Maja Jawor

Nela i wyprawa do serca dżungli

Nela inspiruje i pokazuje, że aby robić coś na wysokim poziomie nie trzeba być dorosłym! Wręcz przeciwnie, dzieci widzą więcej. Nela mimo tak młodego wieku może zaciekawić każdego, niezależnie od wieku.

Agnieszka Borkowska

Zabawa i nauka!

Jestem pod ogromnym wrażeniem, że tak młodziutka osoba pisze tak mądre i pouczające książki. Z ogromną przyjemnością kupuje je swoim dzieciom. Razem doskonale się przy nich bawimy. Tym razem Nela zabrała nas na tereny Borneo. Poznajemy tamtejsze zwyczaje, zwierzątka zamieszkujące te tereny i wiele więcej. Polecam kupić wszystkim rodzicom. Książki Neli to zabawa i nauka w jednym.

Tomek Korczak

Super książka

Nela jest super. "Nela i wyprawa do serca dżungli" to już dwunasta książka młodej autorki. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę je czytać i mam nadzieję, że bedzie ich więcej. Bardzo dużo się z nich uczę i świetnie się przy nich bawię. Mama pomogła mi napisać tę recenzję.

Cena pakietu

74,80 zł

4509

Cena pakietu

79,80 zł

4809