Nasz ostatni dzień

Adam Silvera

Nasz ostatni dzień

7.4

(2529 ocen) wspólnie z

36,90 zł

2202

 

Powieść, której historia rozgrywa się w ciągu 24 godzin. W tym czasie autor zdążył zmieścić wszystkie ludzkie uczucia, od miłości i potrzeby bliskości, przez zwątpienie, strach, aż wreszcie pogodzenie się z losem, śmierć czy żałobę. „Nasz ostatni dzień” porusza i zapada w pamięć na długo.

"Nasz ostatni dzień" - powieść Adama SilveraBestsellerowy autor Raczej szczęśliwego niż nie i Zostawiłeś mi tylko przeszłość zachwyca nową poruszającą powieścią.

Piątego września, krótko po północy, Mateo Torrez i Rufus Emeterio otrzymują wiadomość telefoniczną: dzisiaj bezpowrotnie odejdą z tego świata. Mogą jednak odpowiednio przygotować się na nadchodzącą śmierć. Są dla siebie zupełnie obcymi ludźmi, lecz z różnych powodów każdy szuka nowej bratniej duszy na czas swojego Dnia Ostatecznego. Dzięki aplikacji Ostatni Przyjaciel Rufus i Mateo spotykają się, by przeżyć swoją pożegnalną wielką przygodę – niezapomniany dzień, który na zawsze zmieni życie ich obu.

Książka Adama Silvera "Nasz ostatni dzień"
W swojej ponurej i jednocześnie napełniającej nadzieją powieści Adam Silvera przypomina nam, że nie istnieje życie bez śmierci i miłość bez straty.

We Need YA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-797-6115-9

Liczba stron: 384

Cena katalogowa: 36,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka