Narodzić się, by wygrać

James Muriel, Jongeward Dorothy

Narodzić się, by wygrać

37,90 zł

2414

 

WYDANIE UAKTUALNIONE
Autorki zachęcają ludzi do zrozumienia własnych myśli, uczuć i działań… a w końcu do świadomej zmiany starego na nowe.
Narodzić się, by wygrać sprzedano w USA i innych krajach w wielu milionach egzemplarzy. Jest to najbardziej klarowne wprowadzenie do analizy transakcyjnej, zawierające mnóstwo ćwiczeń i przykładów. Przedstawia w przystępny sposób także podstawy teoretyczne opracowane przez doktora Erica Berne’a i do dziś stosowane i rozwijane na całym świecie przez pedagogów i terapeutów.
Autorki książki, które stosowały analizę transakcyjną w praktyce, zachęcają czytelników do ufności i uczestnictwa, wręcz autorstwa własnego losu. Dzięki temu życie nie będzie czymś, czemu trzeba sprostać lub z czym trzeba walczyć, lecz czymś, co się samemu tworzy. Przyjęcie i realizowanie takiej postawy jest w zasięgu każdego człowieka.
Niniejsze wydanie zawiera uaktualnioną terminologię, zgodną z polską edycją Analizy transakcyjnej dzisiaj Iana Stewarta i Vanna Joinesa opublikowaną przez DW REBIS.
Narodzić się, by wygrać zachęca ludzi w pierwszej kolejności do zrozumienia własnych myśli, uczuć i działań, a potem świadomego zmieniania starego na nowe. - „Contemporary Psychology”

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-806-2020-9

Tytuł oryginalny: Born to Win

Liczba stron: 334

Format: 150x225mm

Cena katalogowa: 37,90 zł

Tłumaczenie: Anna Suchańska

Cena pakietu

77,80 zł

4808

Cena pakietu

77,80 zł

4808

Cena pakietu

87,80 zł

5408