Najcenniejszy podarunek

Klaudia Bianek

Najcenniejszy podarunek

36,90 zł

2391

 

Wielki powrót autorki bestselerowej powieści "Jedyne takie miejsce", która stworzyła powieść której nie da się zapomnieć.

Święta, czas beztroski i radosny, lecz czy będzie taki dla bohaterki powieści, której rodzina się rozpada ? Wyjazd jej mamy do Anglii odmienia całe jej życie. Dwudziestoletnia Oliwia przejmuje obowiązki mamy, musi zająć się chorym ojcem oraz młodszą siostrą. Dziewczyna musi szybko wydorośleć, a nic nie wskazuje na to, że jej życie może się odmienić... Do chwili, gdy do rąk Oliwii trafia tajemniczy podarunek...

We Need YA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-664-3130-0

Liczba stron: 320

We Need YA

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Najcenniejszy podarunek recenzja

Ewelina Kamis

ciekawa historia

Książka wydawać by sie mogła być dość przewidywalną, jednak wcale tak nie jest. Pojawiają się akcje, które zaskaują, a problem jaki porusza autorka wzrusza. Młoda dziewczyna, która porzuca dotychczasowe życie oddając się w pełni rodzinie, która jej potrzebuje. Myśle, że nie każdy byłby w stanie zrezygnować z wszytkiego na rzecz dobra innych. Książka bardzo refleksyjna, polecam całym sercem.

Sandra K.

niesamowita

Książka bardzo mnie zauroczyła. Zawiera w sobie wiele ciepła, ale też pokazane jest w niej cierpienie i ból. Wszystko to zostało napisane w sposób przyjemny do czytania. Książka idealna na chłodne wieczory, rozpali w Was świąteczny klimat.

Wiktoria S.

Serdecznie polecam

Cóż tu dużo mówić, jestem fanką tego typu książek, a ta jest idealna. Książka jest bardzo autentyczna autorka nie przedstawia wyłącznie ludzikich zalet, a bohaterom przypisała wiele wad. Książka wciąga, by dowiedzieć się czy los uśmiechnie się w końcu do Oliwi i czy poradzi sobie z obowiązkami jakimi została obarczona.

Cena pakietu

81,80 zł

5085