Możesz robić co chcesz Sztuka autohipnozy

Jan Becker

Możesz robić co chcesz Sztuka autohipnozy

39,30 zł

2540

 

Stosowanie sztuki autohipnozy może uczynić nasze życie niezwykle łatwym, przełamać ograniczające nas bariery i dosłownie uczynić takimi, jakimi chcielibyśmy być. Wie o tym doskonale autor międzynarodowych bestsellerów, który od ponad dekady pracuje jako instruktor osobistości ze świata gospodarki, sportu i polityki. W swojej najnowszej książce dzieli się z Tobą swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.
Z tej publikacji dowiesz się czym właściwie jest autohipnoza oraz dlaczego sami jesteśmy stwórcami naszej rzeczywistości. Autor zdradzi Ci, jak w kilka sekund możesz sam wprowadzić się w stan hipnozy oraz od czego zależy to, czy będziesz odważny czy bojaźliwy, i jak samodzielnie możesz o tym decydować. Wejdziesz również w fascynujący świat sugestii i zrozumiesz, jak emocje uskrzydlają Twoją podświadomość oraz nauczysz się nimi kierować.
Już dziś możesz przejąć pełną kontrolę nad swoją codziennością i zdrowiem dzięki świadomemu wykorzystywaniu sugestii hipnotycznych. Pojawiające się trudności nie będą w stanie Cię zniechęcić, a w Twoim umyśle zatriumfuje poczucie gwarancji sukcesu. Będziesz efektywniej przyswajał nowe informacje, a w Twoim związku na nowo rozniecony zostanie ogień pożądania. Za dnia będziesz niezwykle aktywny, a nocny sen przyniesie Ci nie tylko relaks, ale i pełne naładowanie wewnętrznych akumulatorów. W kryzysowych sytuacjach zapanujesz nad adrenaliną i nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi.
Poznaj i wykorzystaj moc autohipnozy!

Studio Astropsychologii
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7780-4

Tytuł oryginalny: Du kanst schaffen

Liczba stron: 360

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 39,30 zł

Tłumaczenie: Sylwia Grodzicka

Cena pakietu

79,20 zł

4934

Cena pakietu

79,20 zł

4934

Cena pakietu

89,20 zł

5534

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka