Mój szef jest idiotą

Thomas Erikson

Mój szef jest idiotą

39,90 zł

2484

 

Znany szwedzki trener i behawiorysta rozprawia się ze złymi szefami. I przekonuje, że nawet z najcięższymi przypadkami można się dogadać.
Czy wiecie, że ludzie najczęściej zwalniają się z powodu szefa, a nie z powodu pracy?
Zastanawiasz się czasami, dlaczego szef zachowuje się tak a nie inaczej? Rozmyślasz, jak powinieneś ułożyć sobie z nim relacje, by praca przestała być horrorem? A może sam jesteś szefem i codziennie zmagasz się z pracownikami, którzy ewidentnie się obijają? Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Powiedzmy sobie szczerze: świat jest pełen złych szefów. Na każdym szczeblu, w każdej firmie znajdziemy szefów, którzy przysparzają problemów sobie, współpracownikom, są niekompetentni i zwyczajnie wredni. Mamy szefów, którzy unikają odpowiedzialności, i takich, przez których przemawia czyste zło. Część z nich jest tak nieudolna, że firma w zasadzie dałaby sobie lepiej radę bez nich. Jesteś tego świadomy, a mimo to codziennie musisz wykonywać ich głupie polecenie. I do tego z uśmiechem…
Pewnie często zadajesz sobie pytanie, co właściwie myśli twój szef i skąd się biorą jego irracjonalne zachowania. Dlaczego więc nie przyjrzeć się źródłom niektórych jego dziwactw, aby zabezpieczyć się przed ich przykrymi skutkami?
Unikanie bycia palantem nie wymaga żadnego wykształcenia.
Wystarczy tylko trochę zdrowego rozsądku.

Wielka Litera
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-10-02

ISBN: 978-83-803-2277-6

Tytuł oryginalny: Omgiven av daliga chefer

Liczba stron: 344

Format: 145x235mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Diana Hasooni-Abood

Cena pakietu

79,80 zł

4878

Cena pakietu

89,80 zł

5478

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka