Moc modlitwy o uzdrowienie Jak przezwyciężyć blokady psychiczne i emocjonalne

Richard McAlear

Moc modlitwy o uzdrowienie Jak przezwyciężyć blokady psychiczne i emocjonalne

29,90 zł

1926

 

o bardzo potrzebna, kompetentnie napisana książka – niezwykle pomocna zarówno dla tych, którzy chcą doświadczyć uzdrowienia, jak i dla posługujących w Kościele modlitwą o uzdrowienie.
o. Piotr Różański SP

Miliony ludzi na całym świecie potrzebują dziś uzdrowienia, zarówno z dolegliwości fizycznych, jak i różnych zranień psychicznych. Dla wielu z nich, mimo niesamowitego postępu medycyny, wciąż ostatnią deską ratunku jest Boża łaska. Dlaczego tak nieliczni jej doświadczają, choć Bóg chce ją ofiarować wszystkim, którzy o nią proszą?
Ojciec Richard McAlear, od 1976 roku zaangażowany w posługę uzdrawiania, znalazł odpowiedzi na pytania nieraz padające z ust osób, które mimo podejmowania wielu prób modlitwy nie widzą jej owoców. Za pomocą tej książki postanowił podzielić się swoim ogromnym doświadczeniem z wszystkimi, którzy szczerze pragną otworzyć się na Bożą moc uzdrawiania i uwalniania. Proponuje zestaw konkretnych porad, co zrobić, by stać się świadkiem prawdziwych cudów. Jeśli więc wciąż zastanawiasz się:
jakimi cechami musi wyróżniać się osoba prosząca o uzdrowienie;
co zrobić, by modlitwa przyniosła oczekiwane owoce;
czy każdy może zostać przez Boga uleczony;
co przeszkadza w przyjęciu Bożej łaski uzdrowienia;
jak przezwyciężyć zwątpienie, brak wiary, niepokój i troski codzienności, które utrudniają otwarcie się na dary ofiarowywane nam przez Boga;
weź do ręki ten prosty przewodnik i – kierując się zawartymi w nim wskazówkami – pewnie wejdź w rzeczywistość Bożej łaski. Odważ się uwierzyć w ogromną moc, którą Bóg przekazuje także Tobie, i już dziś z pomocą tej fascynującej książki zrób to, czego od Ciebie oczekuje – z wiarą i ufnością przyjmij uzdrowienie!

o. Richard McAlear – oblat Maryi Niepokalanej. Ceniony kaznodzieja i rekolekcjonista, podróżujący po całym świecie z modlitwą, dzięki której tysiące ludzi doświadczają uzdrowienia i uwolnienia.

eSPe
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-08-20

ISBN: 978-83-748-2904-5

Liczba stron: 192

Format: 21.9x11.2

Cena katalogowa: 29,90 zł

Cena pakietu

69,80 zł

4320

Cena pakietu

84,80 zł

5220

Cena pakietu

99,80 zł

6075