Mini Journal dziennik rozwoju dla dzieci i nastolatków

Angelika Andrzejewska

Mini Journal dziennik rozwoju dla dzieci i nastolatków

79,00 zł

6009

 

Wyjątkowo ilustrowany i pobudzający wyobraźnię dziennik został zaprojektowany z myślą o młodych umysłach stawiających pierwsze kroki na drodze dorastania i odkrywania siebie. Żyjemy w świecie, który szybko się zmienia, dlatego ważne jest aby zapewnić najmłodszym zharmonizowaną przestrzeń do rozwoju i dorastania. Mini Journal zaszczepia w dzieciach pozytywne nawyki, zwiększa optymizm, uczy koncentracji na zadaniach i buduje emocjonalność od najmłodszych lat. 5 codziennych pytań pomoże dziecku rozwijać wdzięczność, rozpoznawać swoje emocje, wyznaczać małe i większe cele, doceniać chwile oraz budować pewność siebie.
Tylko parę minut dziennie wystarczy, aby zbudować pozytywne nawyki na całe życie. Dzięki prostej formie w postaci 5 pytań, Mini Journal jest łatwy do użytku i przystosowany dla dzieci i nastolatków (8-15 lat).

Stworzony Z Miłości Do Stawania Się Lepszym, Z Dbałością O Najdrobniejsze Szczegóły:
• Bogato ilustrowany wstęp - niezwykle pobudzający wyobraźnię.
• Wygodny format B6 (125mm x 176mm) – Takiej wielkości dziennik można zabrać ze sobą w każde miejsce na świecie i ukryć w każdym zakamarku dziecięcego pokoju
• Wysokiej jakości papier 120 g/m2 - Zapewnia komfortową powierzchnię do pisania, dzięki czemu dzieci mogą korzystać z dziennika w dowolnym miejscu i dowolnym momencie.
• Solidna i niezawodna oprawa - Twarda okładka pomoże uchronić cenne strony w środku dziennika, radząc sobie nawet z najbardziej żądnymi przygód dziećmi.
• Idealny na prezent – Mini Journal to coś więcej niż dziennik.
• Posłuży jako wspaniała pamiątka, którą młody człowiek może zatrzymać do czasów, gdy dorośnie. Każdy doceni przemyślany cel i wartość, jaka za nim stoi.
• 180 stron, twarda okładka powleczona zabezpieczającą folią.
• Polska produkcja.

Sfera życia
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-961-1320-7

Liczba stron: 180

Cena katalogowa: 79,00 zł

Cena pakietu

118,90 zł

8403