Miłość i szacunek O tym, czego w związku potrzeba jemu, a czego - jej

Emerson Eggerichs

Miłość i szacunek O tym, czego w związku potrzeba jemu, a czego - jej

34,90 zł

2036

 

Dlaczego czasami wzajemne oczekiwania związanych ze sobą osób rozmijają się, i mimo najlepszych chęci wzajemna relacja zamyka się w błędnym kole stale powtarzanych problemów, kłótni i rozczarowań?
Dr Emerson Emmerichs przekonuje, że przyczyną jest odmienna konstrukcja psychiczna mężczyzn i kobiet i związane z tym odmienne priorytety i oczekiwania. Mówiąc skrótowo, mężczyzna oczekuje, że w związku otrzyma przede wszystkim szacunek, kobieta natomiast - liczy przede wszystkim na miłość.
Jest to klucz i punkt wyjścia do rozwiązywania trudności w związkach, ponieważ zapominanie o tej podstawowej zasadzie nakręca spiralę negatywnych reakcji - mężczyzna, który czuje się nieszanowany, nie ma ochoty na wyrażanie miłości wobec żony; kobieta, której mężczyzna nie okazuje miłości, nie ma ochoty na respektowanie jego praw i okazywanie mu szacunku. I tak bez końca.
Z błędnego kręgu wyjść można, uświadamiając sobie, że trzeba zmienić całe swoje nastawienie i poznając odmienność potrzeb drugiej osoby w związku.

Esprit
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-600-4051-5

Tytuł oryginalny: Love Respect. The Love She Most Desires. The Respect He Desperately Needs

Liczba stron: 382

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Ryszard Zajączkowski

Cena pakietu

74,80 zł

4430

Cena pakietu

74,80 zł

4430

Cena pakietu

84,80 zł

5030

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka