Miłość ci nic nie wybaczy

Alek Rogoziński

Miłość ci nic nie wybaczy

39,90 zł

2268

 

Czy aby na pewno morderstwo jest najlepszym sposobem na złamane serce?!

Karolina, jest święcie przekonana, że jej ukochany mąż, to chodzący ideał. Jednak pewnego dnia opada kurtyna i okazuje się, że jej partner jest zdrajcą i o zgrozo… potencjalnym mordercą. Mimo to Karolina nie wierzy w jego winę i kiedy nad jej mężem zbierają się czarne chmury z pomocą swojego zwariowanego brata, dwóch szalonych przyjaciółek i zaprzyjaźnionej autorki kryminałów Róży Krull stara się zdobyć dowody jego niewinności. Jak się okazuje, zadanie nie jest tak proste, jak jej się wydawało…
„Miłość ci nie wybaczy”, to książka pełna intryg przeplatanych z dużą dawką czarnego humoru.

Edipresse Polska
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-817-7273-0

Liczba stron: 304

Edipresse Polska

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Martyna Bartoszek

Can't wait!!!

Przeczytałam cała serię o Róży Krull na tropie. Uwielbiam! Teraz słynna autorka powieści kryminalnych powraca, by pomóc swojej przyjaciółce rozwiązać dosyć niekomfortową sprawę. Czy może być coś lepszego? Can't wait!!!

Lena Pogorzelska

mnóstwo pytań

Główna bohaterka przyłapała męża na zdradzie i nadal chce mu pomóc? Ba, w sprawie morderstwa?! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę, by dowiedzieć się więcej o ich relacji, co pchnęło ją do takiego gestu? Czy jej mąż jest naprawdę niewinny? Prawdziwa miłość, ile złego zniesie?

Monika Więdłocha

polecam

Alek Rogoziński, czyli autor od niedawna zyskał moją dużą sympatię. Można powiedzieć, że nadaje morderstwom zabawny charakter. Z czym do tej pory się nie spotkałam. Serdecznie polecam, bo jego zaplecze autorskie jest już naprawdę bogate!