Matematyka z pomysłem 4 Podręcznik Część 2 Szkoła podstawowa

Dubiecka-Kruk Barbara, Piskorski Piotr, Gleirscher Agnieszka, Malicka Ewa, Pytlak Ewa

Matematyka z pomysłem 4 Podręcznik Część 2 Szkoła podstawowa

18,00 zł

1720

 

Nowy cykl „Matematyka z pomysłem” rozwija zainteresowanie przedmiotem, rozbudza kreatywność, kształtuje samodzielność i umiejętność pracy zespołowej, uczy posługiwania się nowoczesną technologią. Cykl wyróżnia także szczególna troska o potrzeby młodszych uczniów, którzy rozpoczynają czwartą klasę w wieku 9 lat. „Matematyka z pomysłem” już od czwartej klasy oswaja z zadaniami, jakie pojawią się w nowym sprawdzianie szóstoklasisty!

Podręcznik proponuje zadania o różnym stopniu trudności, dzięki którym wszyscy uczniowie mogą osiągnąć sukces na miarę własnych możliwości. Na licznych przykładach pokazuje użyteczność matematyki w codziennym życiu. Podręcznik jest atrakcyjny, ciekawie ilustrowany, oprócz zadań matematycznych proponuje wiele gier, ciekawostek-zagadek, miniprojektów.

Na końcu każdego rozdziału znajduje się specjalny zestaw zadań powtórzeniowych Co umiem?, a większe partie materiału kończą się zestawami zadań Czy już to umiem? z przykładowymi rozwiązaniami oraz całym blokiem zadań do pracy z uczniem szczególnie zainteresowanym – Potrafię więcej, umiem lepiej.

WSiP
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-021-4179-9

Liczba stron: 160

Format: 170x245mm

Cena katalogowa: 18,00 zł