Masz wiadomość

Agata Przybyłek

Masz wiadomość

6.6

(436 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2409

 

Czy na portalu randkowym można poznać miłość swojego życia?

Tuż przed ślubem, po siedmiu latach związku, Julia zostaje porzucona przez ukochanego. Dziewczyna pogrąża się w coraz większej rozpaczy i powoli traci nadzieję, że jeszcze kiedyś szczęście się do niej uśmiechnie. Pod wpływem przyjaciółek zakłada jednak konto na portalu randkowym. Tam poznaje Adama – mężczyznę, który również powoli traci nadzieję na szczęście. Gdy pewnego dnia otrzymuje jednak intrygujące pytanie, nie podejrzewa nawet, jak bardzo zmieni ono jego życie.

Czy internetowa znajomość przetrwa w rzeczywistym świecie? Czy cała ta znajomość była tylko nieśmiesznym żartem?

Poruszająca i wyjątkowa opowieść o tym, że każdy powinien znaleźć swój własny sposób na szczęście. Bo miłość… Miłość przychodzi niespodziewanie!

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-662-7885-1

Liczba stron: 368

Cena katalogowa: 39,90 zł

Audiobook

Biały kot w czarne paski

Czasami szczęściu trzeba pomóc

Warto czasami zaryzykować, wyjść naprzeciw, pokazać światu, że działamy i jesteśmy gotowi na nowe, lepsze doświadczenia. Porzucenie przed samym ślubem nigdy nie jest i nie będzie łatwe. Zwłaszcza, jeśli zupełnie się tego nie spodziewamy, bo z naszej perspektywy wszystko jest w jak najlepszym porządku. Julii wydaje się, że już nigdy nie będzie szczęśliwa, bo i jak? Po porzuceniu, upokorzeniu, zniszczeniu wszelkich marzeń? Gdy na portalu randkowym poznaje Adama, jej świat obraca się o 180 stopni. Czasami szczęściu trzeba pomóc.

Iwona Trąbka

Portale randkowe

Czy na portalu randkowym można poznać miłość swojego życia? Można. Sama jestem szczęśliwą żoną mężczyzny, którego poznałam przez Internet. Choć świat się zmienia, idzie do przodu, to wśród ludzi nadal panuje przekonanie, że portale randkowe to szczyt desperacji. Otóż nie, jeśli tylko znamy swoją wartość i nie lecimy ślepo w pierwszą lepszą relację, to jest to idealny sposób, żeby pomóc trochę szczęściu. Wbrew powszechnemu przeświadczeniu - ono samo do nas nie przyjdzie. Cieszy mnie, że pani Przybyłek napisała książkę podejmującą ten temat. Może społeczeństwo w końcu otworzy oczy. A sama historia? ZNAKOMITA!

Ewelina Groszek

Najlepsza!

Ciepła, wzruszająca. Opowieść, która przywraca wiarę w ludzi, świat i miłość. A zakończenie sprawia, że w sercu pozostaje przyjemne uczucie nadziei na lepsze jutro.