Masz to we krwi Morfologia Hashimoto cholesterol Wyniki, diety, wskazówki

Paulina Ihnatowicz, Emilia Ptak

Masz to we krwi Morfologia Hashimoto cholesterol Wyniki, diety, wskazówki

39,90 zł

2626

 

Badania profilaktyczne są bardzo istotne w dzisiejszych czasach. Jednak nie każdy z nas potrafi odczytać wyniki. Z tego praktycznego poradnika dowiesz się jak odczytać wyniki morfologii, cholesterolu oraz panelu tarczycy. Nauczysz się analizować wyniki swoich badań i wyciągać z nich odpowiednie wnioski. To wyjątkowa książka, która pokaże Ci jak odczytać wyniki, zminimalizować ryzyko choroby, oraz jak zmienić nawyki żywieniowe w trosce o swoje zdrowie. Poradnik dla każdego, kto chce o siebie zabdać i dowiedzieć się więcej na temat zdrowia, przed wizytą u lekarza.

Publicat
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-271-2541-5

Liczba stron: 304

Format: 155x235mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

 

Zalecenia żywieniowe w chorobie Hashimoto

Elwira Bartoś

Hashimoto

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że mam problemy z tarczycą. Zupełnie musiałam zmienić swój styl życia, który nie należał do najzdrowszych. Ta książka bardzo mi w tym pomogła. Na prawdę, jest ona ogormnym ułatwieniem w walce z chorobą i zdrowym odżywianiu. Jedna z najlepszych książek jakie posiadam w swojej kolekcji.

Magdalena Tomczyk

Polecam

Książka jest niesamowicie pomocna. Co prawda nic mi nie dolega, ale dowiedziałam się co powinnam zmienić w swojej diecie i czego unikać, aby nie narażać się na choroby w przyszłości. Wiele ciekawych informacji, o których się nie mówi a na pewno są bardzo przydatne.

Alicja W.

Bardzo pomocna

Świetna książka. Oczywiście po jej przeczytaniu i tak udałam się do specjalisty, ale dzięki niej byłam bardziej świadoma idąc do lekarza. Napisana prostym językiem i bardzo przyjemna - mimo, że o naukowej tematyce to lekko się czytało. Idealna dla osób, które nie rozumieją swoich wyników, a tkwią w kolejce do lekarza...

Cena pakietu

79,80 zł

5020

Cena pakietu

79,80 zł

5020

Cena pakietu

89,80 zł

5620

Cena pakietu

74,80 zł

4720