MasterChef Junior. Piąta polska edycja programu

praca zbiorowa

MasterChef Junior. Piąta polska edycja programu

4790

 

Ucz się od najlepszych…, czyli w tym wypadku od najmłodszych !

Przywykliśmy do tego, że to dzieci uczą się od dorosłych. W tej książce jest zupełnie na odwrót. Dzieci pełne pasji do gotowania dzielą się pomysłami na przepyszne dania.

Książka jest pełna przepisów, znajdziesz w niej mnóstwo inspiracji na smaczne przystawki, dania nie tylko mięsne, ale również wspaniałe dania z ryb i owoców morza, znajdzie się również sporo przepisów dla wegetarian, jak na przykład imbirowe placuszki z jajkiem i warzywami. Oczywiście w książce nie brakuje deserowych słodkości.

Przepisy zwycięzców uczestników 5 edycji programu MasterChef pozwolą Ci przygotować wspaniałą ucztę, która zachwyci wszystkie kubki smakowe.

Burda książki
Liczba stron: 168

Burda książki

Format: 16.5 x 21.5 cm

Cena detaliczna: 47,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Klaudia Sas

Godna polecenia

Wraz z córką śledziliśmy postępy i progres wszystkich uczestników piątej edycji Masterchefa Juniora. To cudowne, że możemy teraz razem tworzyć i inspirować się ich potrawami. Pięknie wydana książka z zachecającymi przepisami i koszącymi oczy ilustracjami potraw.

Marcelina W.

Cudowne przepisy

Lubię nowe, ciekawe przepisy. Podczas tworzenia potraw z tej książki świetnie się bawiłam, wszytsko co do tej pory stworzyłam za pomocą tejże książki wyszło przepyszne i z pewnością nadal będę próbować nowych potraw i polecać tę pozycję. Jest świetna !

Michał Kapusta

Pysznie :)

Aktualnie książka ta jest moim numerem jeden. Znalazłem w niej przepisy, które skradły nie tylko moje serce, lecz także wszystkich domowników. W książce znajduje się mnóstwo cieszących oko zdięć potraw, a przepisy są przejrzyście sformułowane. Z czystym sumieniem polecam tę książkę.