Maryja Pierwsza miłość świata

Sheen Fulton

Maryja Pierwsza miłość świata

29,90 zł

1854

 

Kobieta, którą kocham – mówił o Maryi Sługa Boży abp Fulton J. Sheen. Z humorem podkreślał też, że po śmierci usłyszy od Chrystusa: „Moja Matka powiedziała Mi wszystko o tobie!”.
Słynny amerykański kaznodzieja pomaga nam odnaleźć odpowiedź na najtrudniejsze pytania dotyczące roli Maryi w naszym życiu. Jaką rolę odegrała Ona w zbawczym planie Pana Jezusa? W jaki sposób współcześnie, w czasach wielkich objawień, Maryja prowadzi nas do Boga? I czy stanowi Ona nadzieję na odmianę serc niewierzących?
Chociaż pierwsze wydanie tej książki ukazało się ponad pół wieku temu, do dzisiaj pozostaje ona niezwykle aktualna i otwiera ludzkie serca na miłość i słowa Bożej Matki.
abp Fulton J. Sheen – amerykański duchowny katolicki, filozof i wybitny apologeta, zasłynął programami telewizyjnymi, w których w fascynujący sposób przedstawiał milionom widzów zasady wiary katolickiej. Cieszył się wielką sympatią Jana Pawła II, który nazwał go „wiernym synem Kościoła”. Obecnie trwa jego proces beatyfikacyjny. W 2012 roku papież Benedykt XVI zatwierdził dekret o heroiczności cnót arcybiskupa.

Esprit
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-658-4782-9

Tytuł oryginalny: The World’s First Love: Mary, Mother of God

Liczba stron: 384

Format: 12.7x19.9

Cena katalogowa: 29,90 zł

Tłumaczenie: Krupińska Hanna Dominika

Cena pakietu

69,80 zł

4248

Cena pakietu

84,80 zł

5148

Cena pakietu

99,80 zł

6003

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka