Mara

39,90 zł

2475

 

Dąbrowa Tarnowska to miasto przed wojną zamieszkane głównie przez Żydów. Dziś prawie nie ma już po nich śladów.

Sebastian Strzygoń, dziennikarz po przejściach, wraca do pustego domów swoich dziadków, w poszukiwaniu ukojenia i równowagi. Nic z tego - sielankowe dni kończą się, kiedy okaże się że w ogrodzie budowlańcy odkopują szkielet. Czy to możliwe że to ofiara Judenjagd - polowania na ukrywających się w czasie wojny Żydów?

Mężczyzna musi zmierzyć się z przeszłością miasteczka i własnej rodziny. Pytania mnożą się, a odpowiedzi nie pozostają jednoznaczne.

Dolnośląskie
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2019-09-18

ISBN: 978-83-271-5953-3

Liczba stron: 432

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Natka Monok

Rewelacja!

Kuźmińscy to duet pisarski, który warto znać - ich etnokryminały są nie tylko doskonale napisane, ale również wprowadzają czytelnika w zawiłe i przeciekawe wątki kulturalne. Rewelacja!

Monika Mroczyńska

idealna lektura na nadchodzącą jesień!

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wspaniale wykreowany mroczny nastrój całej powieści - czytając naprawdę ma się wrażenie bycia w starym, uśpionym miasteczku z mroczną tajemnicą w tle.. to idealna lektura na nadchodzącą jesień!

Kamila Oczko

coś idealnego dla mnie!

Historia, a do tego z Żydowskim wątkiem - coś idealnego dla mnie! Książkę przeczytałam w dwa dni i podobała mi się ogromnie, więc polecam wszystkim. Choć nie wiem, czy mogę być obiektywna, ponieważ książki tej pary autorów od lat należą do moich ulubionych ;)

Cena pakietu

79,80 zł

4869

Cena pakietu

79,80 zł

4869