Magija na haju Zastosowanie konopi w rytuałach i mistycyzmie

Farber Philip H.

Magija na haju Zastosowanie konopi w rytuałach i mistycyzmie

39,90 zł

2492

 

W przeszłości wszelkie informacje dotyczące konopi miały charakter tajemny. Teraz, gdy coraz więcej państw wycofuje się z całkowitego zakazu jej używania, nadarza się okazja, a wraz z nią pojawia się wręcz poczucie obowiązku, aby rzucić nowe światło na ten opacznie rozumiany zakątek ezoterycznej duchowości.
Rozpoczynając od przyjrzenia się najdawniejszym czasom i starożytnym eliksirom, a kończąc na wypowiedziach współczesnych mistyków, takich jak Aleister Crowley czy Timothy Leary, Philip H. Farber przedstawia sposoby na bezpieczne i skuteczne używanie konopi podczas praktyk magicznych.
W swojej książce prezentuje rys historyczny, opinie najbardziej znanych magów rytualnych i zwolenników konopi, obala najpopularniejsze mity dotyczące marihuany oraz opisuje dokładne instrukcje tworzenia rytuałów z zastosowaniem tego wyjątkowego daru natury.
Dowiedz się, jak wykorzystywać tę świętą roślinę w takich praktykach magicznych, jak:
wezwanie, przywoływanie, wygnanie, medytacja, uzdrawianie energią, dywinacja/wróżbiarstwo, aktywacja czakr, praca z przodkami, dokonywanie zmian na świecie.

Illuminatio
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-668-1580-3

Tytuł oryginalny: High Magick: A Guide to Cannabis in Ritual & Mysticism

Liczba stron: 312

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Bartłomiej Kotarski

Cena pakietu

79,80 zł

4886

Cena pakietu

79,80 zł

4886