Magazyn

Rob Hart

Magazyn

44,99 zł

2805

 

Co się stanie, gdy Wielki Biznes przejmie metody Wielkiego Brata? Kto zapłaci za to największą cenę?

Paxton jest zwykłym everymanem, który nigdy nie sądził, że kiedyś będzie pracował dla Clouda, gigantycznej firmy technologicznej, mającej w swoim zasięgu praktycznie całą Amerykę. Podobnie, nigdy nie przyszło mu do głowy, że zamieszka w jednym z obiektów na terenie firmy. Biorąc pod uwagę, że infrastruktura stworzona przez Clouda – sale rozrywkowe, otwarte przestrzenie i wielki magazyn – to świat całkowicie różny od tego na zewnątrz.

Przebiegłej i gotowej do poświęceń Zinnie udało się przeniknąć w szeregi Clouda, pracując pod przykrywką musi być przygotowana na wielkie ryzyko, próbując wykraść najcenniejsze tajemnice firmy.

Zinna stopniowa wprowadza Paxtona w swój świat, okazuje się, że może on być idealnym pionkiem w tej grze. Kobieta stawia wszystko na jedną kartę, to ryzyko ma wielką cenę, ale może wspólnymi siłami Zinna i Paxton odkryją tajemnicę Clouda.

W.A.B.
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-7253-4

Tytuł oryginalny: The Warehouse

Liczba stron: 496

W.A.B.

Format: 150x225mm

Cena katalogowa: 44,99 zł

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik

Spotkanie z autorem książki

Strona autora w serwisie Facebook

Paweł Zagórczyk

"Magazyn"

Lubię takie nieoczywiste historie, których fabułę można zasadzić praktycznie obecnie jak i w bliżej nieokreślonej przyszłości, gdzie wszystko jest nieoczywiste. Tak zrobił autor klasycznej już książki "Rok 1984". Podoby temat, podobny problem, czy zakończenie podobne? Zdradzić nie mogę, ale fani anty utopijnych opowieści powinni być zadowoleni.

Alicja Miś

Super!

Bardzo intrygująca, zaskakująca i niepokojąca książka, historia, która może się okazać, że nie jest tak nierealna i odległa. Autor ma bardzo ciekawe spojrzenie na to jak świat może wyglądać, widać nawiązania do Orwella, nie da się ukryć, ale jest to coś zupełnie nowego. Do tego zauważam podobieństwa do filmu "The Circle", gdzie wizja społeczeństwa też była bardzo jednoznacznie zarysowana i potrafiła wprawić w dezorientację.

Ksiażka świetna, może początek rozkręca się dość wolno, ale później jest już tylko lepiej, warto dac szanse ksiażce, jeżeli kogoś poczatkowe strony rozczarowują. 

Paulina Młynarczyk

Co przyniesie przyszłość?

Bardzo ciekawe spojrzenie na to, co się może wydarzyć, gdy zwykły szary obywatel będzie chciał zmienić porządek (czy może nieporządek) tego świata.

Nowe, bardzo ciekawe i świeże spojrzenie, na przyszłość, która może się okazać, że nie jest aż tak odległa jak mogłoby sie nam wydawać. 

Cena pakietu

84,89 zł

5199

Cena pakietu

99,89 zł

6099

Cena pakietu

84,89 zł

5199

Cena pakietu

89,89 zł

5499