Love on the Brain. Gdy miłość uderza do głowy

Ali Hazelwood

Love on the Brain. Gdy miłość uderza do głowy

27,84

 

Nominacja do Goodreads CHOICE AWARDS 2022 w kategorii „Najlepszy romans”

Kiedy wróg staje się sprzymierzeńcem, a może kimś więcej...

Bee Königswasser żyje według jednej prostej zasady: Rób to, co w danej sytuacji zrobiłaby Maria Curie. Gdyby NASA zaproponowała Marii posadę menedżerki w projekcie neuro-inżynieryjnym, zaakceptowałaby ją z wdzięcznością. To w końcu spełnienie marzeń. Pierwsza wielka fizyczka świata nie miała jednak nigdy do czynienia z Levim Wardem, a to właśnie z nim musiałaby dzielić obowiązki szefowej.

Levi jest przystojny, ma ciemne włosy i piękne zielone oczy... Ale przecież to właśnie on na studiach doktoranckich dał Bee do zrozumienia, że jej nie cierpi. Dwoje arcywrogów ma zarządzać wspólnym projektem? To się nie może udać.

Od samego początku nic nie idzie zgodnie z planem. Ginie cenny sprzęt a pracownicy centrum badawczego ignorują nową menedżerkę. Wtedy niespodziewanie Levi przychodzi jej z pomocą – wspiera ją na każdym kroku, zawsze staje po jej stronie, a przy tym wręcz pożera ją wzrokiem. Czy to możliwe, że Levi Ward jej sprzyja?

Z dnia na dzień cały świat Bee staje na głowie...

KSIĄŻKA DLA CZYTELNIKÓW 18+

„Love on the Brain. Gdy miłość uderza do głowy” – więcej informacji od księgarni Matras

Bee Königswasser, młoda, zdolna naukowiec, ma do wykonania skomplikowane zadanie. Zmuszona jest zarządzać wspólnym projektem z Levim Wardem, chłopakiem, który jeszcze na studiach dał jej do zrozumienia, że jej nie cierpi. Praca pod presją, gniewnym spojrzeniem Levia i pełna odpowiedzialność za projekt neuro-inżynieryjny przyćmiły nawet senną radość Bee z otrzymania posady w NASA.

Początkowe starcia z Levisem wydają się potwierdzać najgorsze przypuszczenia Bee - że z przystojnym brunetem o zielonych oczach nie da się współpracować. Zwłaszcza, kiedy do obowiązków dosyłają problemy związane z utratą sprzętu i niechęcią pracowników centrum badawczego do nowej menedżerki. Wszystko to powoduje, że Bee zaczyna się pytać, czy spełnienie marzeń o pracy w NASA jest tego warte.

Jednak nieoczekiwanie Levi zaczyna się zmieniać. Z dnia na dzień staje po stronie Bee, wspiera ją na każdym kroku i wręcz pożera ją wzrokiem. Nagła zmiana postawy Levia zaskakuje Bee i wprowadza zamęt w jej emocjach. Czy Levi Ward rzeczywiście zaczął jej sprzyjać? Czy to możliwe, że wróg stał się sojusznikiem? A może nawet kimś więcej?

Świat Bee obraca się o 180 stopni. Nie wie, co myśleć i jak się zachować. Czy powinna zaufać Leviowi? Czy powinna pozwolić sobie na odczuwanie wobec niego czegoś więcej niż tylko profesjonalnej koleżeńskości? Czy ostatecznie Maria Curie, której zasady tak bardzo Bee podziwia, poradziłaby sobie lepiej w tej sytuacji?

„Kiedy wróg staje się sprzymierzeńcem, a może kimś więcej...” to historia o szukaniu swojego miejsca, walce o swoje marzenia, ale przede wszystkim o odkrywaniu siebie na nowo w nietypowych okolicznościach. Zaskakująca, pełna emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, stała się jednym z najlepszych romansów 2022 roku według Goodreads CHOICE AWARDS. Książka przeznaczona dla czytelników powyżej 18 roku życia.

Muza SA
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-287-2719-9

EAN: 9788328727199

Liczba stron: 416

Muza SA

Format: 130x205mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem