Lizbona Miasto, które przytula

Weronika Wawrzkowicz-Nasternak, Marta Stacewicz-Paixão

Lizbona Miasto, które przytula

39,90 zł

2555

 

Lizbona to jedno z najpiękniejszych miast na mapie. Mieszkańcy są pełni pasji, a miłością obdarzają jedzenie, kulturę, a także siebie nawzajem.

To nie jest zwyczajna książka. To rozmowa dziennikarki oraz portugalistki z innymi, którzy tak jak one darzą to miasto uczuciem. Każdy z rozmówców opowiada o własnych ścieżkach, którymi dotarł do stolicy Portugalii. Co ciekawe, ci którzy choć raz obrali sobie za kierunek Lizbonę, już nigdy nie chcieli jej opuszczać.
Jeżeli nie macie okazji przeżyć podróży, do tego zakątku świata, warto sięgnąć po lekturę tej książki. Portugalczycy, to naród, ż którego dorobku szkoda nie korzystać. Celebrują każdą chwilę, w tym także wspólny posiłek. Mieszkańcy „białego miasta”, czerpią z życia wszystkimi zmysłami. Uruchamiają wzrok, słuch, węch, a w końcu także i dotyk, by wśród krzyku mew, szumu oceanu odnaleźć siebie samych.

Może warto spojrzeć na swoje życie oczami Portugalczyków?

Wielka Litera
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-18

ISBN: 978-83-803-2374-2

Liczba stron: 416

Wielka Litera

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Jak mądrze zwiedzić Lizbonę?

Marta Dziuranowska

Białe miasto

Okładka to jakaś rewelacja, cudo. Książka to świetna lektura, jeżeli chodzi o poznanie miasta, ale dla mnie to także swego rodzaju poradnik. Autorki pokazują przykład ludzi, którzy wbrew ogólnej opinii, że życie toczy się w pędzie, przedkładają czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi nad wymysły naszych czasów. Portugalczycy to naród pełen miłości. Jest to coś, czego każdy z nas powinien się od nich uczyć.

Weronika Holsztyńska

Sielsko, anielsko

Piękne miasto, piękny kraj. Kilka lat temu, miałam okazję spędzenia tygodnia w Lizbonie. Czytając, na nowo mogłam powrócić pamięcią do tych, wycieczek uliczkami. Zachęcam, gdyż jak dla mnie bardzo plastyczne opisy.

Agnieszka Bartnik

Podróż do głębi marzeń


Rewelacja! Książki to jak dla mnie genialna alternatywa do podróży. Niestety nie mam możliwości na te zagraniczne, dlatego cieszę się, że mam okazję chociaż zatopić się w lekturze.

Cena pakietu

84,80 zł

5249

Cena pakietu

79,80 zł

4949

Cena pakietu

79,80 zł

4949

Cena pakietu

79,80 zł

4949

Cena pakietu

76,80 zł

4769

Cena pakietu

84,80 zł

5249