List od nieznajomej

Taylor Bradford Barbara

List od nieznajomej

 

Pełna emocji powieść o rodzinnych tajemnicach, dramatycznych odkryciach i odkupieniu win.
Kiedy znana i ceniona reżyserka filmowa Justine Nolan wraca do rodzinnego domu, z czystej ciekawości otwiera tajemniczą kopertę, znalezioną w korespondencji matki. List zawiera wstrząsające fakty dotyczące jej rodziny, rzucające nowe światło na historię Justine, jej matki oraz uwielbianej babki, Gabriele.
Wspierana przez brata bliźniaka, Richarda, Justine postanawia odkryć prawdę. W tym celu rusza w podróż do Stambułu, ogromnego, gwarnego, zachwycającego miasta na styku dwóch kultur: Zachodu i Orientu. To miasto, skutecznie skrywające mnóstwo własnych sekretów, zaprowadzi Justine do niezwykłego człowieka, który z pewnością wie więcej, niż chce wyjawić.
List od nieznajomej odsłania przed Justine prawdę o jej rodzinie, pozwala uleczyć dawne rany, daje szansę na miłość i nowe życie.
Powieść, od której nie sposób się oderwać. Stuprocentowy bestseler!
Daily Express
Barbara Taylor Bradford to prawdziwa królowa gatunku.
Sunday Times
Niewielu pisarzy potrafi przykuć czytelnika do książki tak jak Barbara Taylor Bradford, mistrzyni w opowiadaniu niezwykłych historii.
Guardian
Barbara Taylor Bradford – znana i ceniona angielska pisarka. Już jej pierwsza powieść "Kariera Emmy Heart” stała się wielkim bestsellerem, kolejne powtórzyły ten sukces. Łącznie jej książki sprzedały się w ponad 75 milionach egzemplarzy w 90 krajach i przetłumaczono je na więcej niż 40 języków. Na ich podstawie powstało 10 miniseriali i filmów telewizyjnych. Autorka mieszka w Nowym Yorku z mężem, producentem telewizyjnym Robertem Bradfordem.

Świat Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-794-3427-5

Liczba stron: 416

Format: 14.3x20.5

Cena katalogowa: 34,90 zł