Leksykon Biblii

Anna Kalbarczyk

Leksykon Biblii

99,90 zł

7493

 

Leksykon Biblii jest przeznaczony dla każdego Czytelnika zainteresowanego Pismem Świętym. Jest także znakomitym materiałem dydaktycznym dla osób zgłębiających Biblię. Zawiera ponad 3000 haseł. W przystępny sposób przedstawia:
Ponad 100 przepięknych określeń Boga, postaci w Biblii, miejsca w Biblii, wydarzenia w Biblii, modę w Biblii, święta żydowskie i chrześcijańskie, obyczaje i obrzędy pogańskie, obrzędy związane z kultem zmarłych, kalendarz i nazwy miesięcy, klimat w Biblii, cuda w Biblii, dzieje Arki Przymierza, potocznie stosowane określenia.
Ponadto Leksykon zawiera przejrzysty almanach, a w nim m.in.: kobiety w Biblii, rośliny, ptaki i owady w Biblii, zwierzęta w Biblii oraz quiz o Biblii w 100 pytaniach wraz z odpowiedziami.

Anna Kalbarczyk
Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Poznaniu; kierunek Wychowanie Plastyczne oraz Podyplomowe Studia - kierunek Duchowość Chrześcijańska na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Jest autorką książek z zakresu edukacji plastycznej dzieci i arteterapii:
- Zabawy ze sztuką - podręcznik metodyczny dla nauczycieli;
- Kolorowe szybki czyli jak małym dzieciom mówić o sztuce;
- Najważniejsze lata. Rozwój osobowości dziecka w wieku od 2 do 6 lat na podstawie jesgo rysunków;
- Plastyczny alfabet;
- Plastyczne wymyśl-Anki czyli opowiadania o sztuce.

Wydawnictwo Diecezjalne
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-257-0706-4

Liczba stron: 432

Format: 210x300mm

Cena katalogowa: 99,90 zł