Lato. Tom 3. Dla nas zawsze będzie lato

Jenny Han

Lato. Tom 3. Dla nas zawsze będzie lato

6.8

(1042 ocen) wspólnie z

24,74

 

Ostatni tom trylogii Lato Jenny Han – idealnej, żeby spędzić z nią wakacje!

Belly od zawsze wiedziała, że kocha dwóch chłopców o nazwisku Fisher.

Minęły dwa lata, odkąd Conrad powiedział Belly, żeby wybrała jego brata.

Od tamtej pory Belly i Jeremiah są nierozłączni, uczęszczają do tego samego college’u i wydaje się, że są swoimi bratnimi duszami. Ale ich związek tylko pozornie jest tak szczęśliwy.

Kiedy Jeremiah popełnia najgorszy z możliwych błędów, Belly musi zakwestionować to, co uważała za prawdziwą miłość.
„Lato. Tom 3. Dla nas zawsze będzie lato” – więcej informacji od księgarni Matras

W ostatnim tomie trylogii 'Lato' Belly boryka się z kłopotami związanymi ze swoim związkiem z Jeremiahem. Ich związek, który zawsze wydawał się być idealny, zostaje niespodziewanie poddany próbie, gdy Jeremiah dopuszcza się nieodwracalnego błędu. Belly, zawsze zakochana w braciach Fisher, teraz musi przemyśleć swoje uczucia i zdecydować, na ile jest w stanie wybaczyć.

Belly i Jeremiah byli od zawsze nierozłączni. Uczęszczali do tego samego college’u i wydawało się, że doskonale się rozumieją - byli jak bratnie dusze. Jednak po błędzie, którego dopuścił się Jeremiah, ich związek zaczyna się chwiać. Belly musi zadać sobie pytanie - czy jest w stanie wybaczyć Jeremiahowi? Czy ich miłość jest na tyle silna, aby pokonać wszystko?

Belly zawsze była pewna swoich uczuć do braci Fisher. Jednak teraz, kiedy jej związek z Jeremiahem jest zagrożony, zmuszona jest przeanalizować swoje uczucia. Czy kocha go na tyle, aby mu wybaczyć? Czy Conrad miał rację mówiąc, że powinna wybrać jego brata?

Ostatni tom trylogii Lato Jenny Han to pełna emocji opowieść o miłości, błędach i wybaczeniu. To podróż do serca Belly, która musi stawić czoła najtrudniejszej decyzji w swoim życiu. Czy jej uczucia do Jeremiah są na tyle silne, aby przetrwać najgorszy z możliwych błędów? Czy jest w stanie naprawić to, co się złamało?

Young
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-672-4733-7

EAN: 9788367247337

Tytuł oryginalny: We'll Always Have Summer. Summer #3

Liczba stron: 304

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Tłumaczenie: Matylda Biernacka

Rok wydania: 2022

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka