Łańcuch

Adrian McKinty

Łańcuch

42,99 zł

2762

 


To był zwyczajny dzień…

Rachel odprowadza córkę na przystanek, a sama załatwia własne sprawy. Nagle ktoś dzwoni z zastrzeżonego numeru z informacją, że 13-letnia Kylie została uprowadzona. „Jeśli chcesz odzyskać córkę, musisz zapłacić okup… oraz porwać kolejne dziecko” – informuje zniekształcony kobiecy głos.
Okazuje się, że porywaczką jest matka, której syna uprowadzono wcześniej, a jeśli Rachel nie spełni tych oczekiwań dwójka dzieci zginie.

Tak właśnie działa Łańcuch… Przerażająca organizacja, której ofiary zmienia się w przestępców.

Rachel, będąca normalną obywatelką zostaje zmuszona do podjęcia ryzykownych działań, które zrobią z niej kryminalistkę… Łańcuch jest bezlitosny i zasady są proste: zostaw pieniądze, wybierz ofiarę, a potem podejmij się ryzykownego czynu.
Czy Rachel uda się rozerwać Łańcuch?

Agora
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-268-2911-6

Tytuł oryginalny: The chain

Liczba stron: 400

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 42,99 zł

Tłumaczenie: Dariusz Żukowski

Youtube

Martyna Wiśniewska

Łańcuch

Jeszcze nie czytałam w życiu książki, która aż tak sprawiłaby, że wsiąknęłam w historię. Nie chcę zdradzać wiele, ale historia kręci się wokół Rachel - samotnej matki, której córka została porwana. Dzwoni do niej matka dziecka, które zostało porwane wcześniej i żąda okupu, bo w innym wypadku oboje zginą... Książka pełna zwrotów akcji, ciężkich decyzji i niepochlebnych czynów. Genialna! Książka która wyrwała mnie z marazmu, serio najlepsza jaką czytałam w tym roku!

Ula Szara

5 gwiazdek!

Jak ja uwielbiam Adriana McKiny'ego! Kocham jego styl, humor, a także klimat aki wprowadza w swoich książkach! Przeczytałam całą serię Duffy i dla mnie jak zwykle 5 gwiazdek! Łańcuch to książka, która sprawia, że z pewnością zarwiecie noc, by ją dokończyć. Brutalna, szczera historia z najgorszymi koszmarami jakie mogą Ci się przydarzyć. Co Wy byście zrobili gdyby wasze dziecko zostało porwane? Ja z pewnością bym oszalała! Szczególnie ze świadomością, że nie można przerwać łańcucha! Warta przeczytania, dla każdego!

Patrycja M.

Sztos!

Co za emocje! Książka niesamowita! Trzymała w napięciu do ostatniej strony i wiem, że jeszcze niejednokrotnie sięgnę po pozycje pisane przez tą autorkę, ponieważ spełniła w stu procentach moje oczekiwania! Petarda!

Cena pakietu

82,89 zł

5156

Cena pakietu

82,89 zł

5156