Kwestia ceny

Zygmunt Miłoszewski

Kwestia ceny

39,90 zł

3130

 

Błyskotliwy, pełen akcji i poruszający thriller przygodowy.

Początek XX wieku. Sztorm. Benedykt Czerski wraca do ojczyzny, z której lata temu został zesłany na Daleki Wschód. Wraca jednak nie jako więzień, a wielki badacz plemion Syberii. Wiezie ze sobą skrzynie zwierające zabytki ludu Ajnów.

Początek XXI wieku. Bogdan Smuga – jako wyznawca racjonalizmu – wierzy, że w swoich zbiorach Czerski przywiózł coś, co odmieni ludzkość. Gdy jego wysiłki, by odkryć ten skarb spoczywają na niczym – podejmuje się desperackiego kroku.

Zofia Lorentz – historyczka sztuki i poszukiwaczka zaginionych dzieł – musi zmierzyć się z zanikiem pamięci męża. Gdy więc Smuda wtajemnicza ją w swój plan i proponuje, aby pomogła mu znaleźć skarby Czerskiego – przyjmuje zlecenie.

A to dopiero początek tej niesamowitej przygody, dzięki której razem z bohaterami wylądujesz na Przeklętej Wyspie, w Paryżu i na statku-widmo. W tej przygodzie tylko jedno jest pewne – nic nie jest takie, jakie zdaje się być!

W.A.B.
ISBN: 978-83-280-7219-0

Liczba stron: 576

W.A.B.

Cena katalogowa: 39,90 zł

Kasia Smyczek

Thriller przygodowy

Ile jesteśmy w stanie zapłacić za nasze marzenia i niespełnione pragnienia? Ile jesteśmy gotowi poświęcić? Bogdan Smuda, naukowiec wierzący w rozum, jest przekonany, że znalezienie skarbów przywiezionych przez Czerskiego z Rosji w początkach XX wieku, doprowadzi do nieprawdopodobnego odkrycia. Do swoich poszukiwań angażuje Zofię Lorentz – znaną poszukiwaczkę arcydzieł. Co wyjdzie z tej wyprawy poszukiwawczej? Powiem wam – thriller przygodowy, który do ostatniej strony trzyma w napięciu!

Stanisław Urbaniec

Warta każdej ceny

Dobra, lepsza, najlepsza. Zdecydowanie najlepsza. Ile tam było zawiłości, zagmatwania, ile mylenia tropów. Kiedy już myślałem, że wiem co będzie dalej – bam – Miłoszewski pokazywał mi, że zupełnie nic nie wiem. Mistrz w zmyłkach i sprawianiu, że czytelnik baranieje i już nic nie może wziąć za pewnik. „Kwestia ceny”? Warta każdej ceny ;)

Gabriela Michnik

Bardzo, bardzo dobra

Uwielbiam Miłoszewskiego. „Jak zawsze” czytałam już kilka razy i wciąż na nowo odkrywam w niej coś innego. Podobnie było z „Ziarnem prawdy” i „Uwikłaniem”. Ten pisarz ma w sobie coś takiego, co przyciąga do jego opowieści. Nie inaczej jest i tym razem. Thriller przygodowy to idealne określenie tej książki. Znajdziemy tu wszystko to, co sprawia, że książkę można nazwać dobrą. Ba! Nawet bardzo dobrą.

Cena pakietu

79,80 zł

5524

Cena pakietu

79,80 zł

5524