Krysia Mała książka wielkich spraw

Michalina Grzesiak

Krysia Mała książka wielkich spraw

39,90 zł

2409

 

Michalina Grzesiak przedstawia świat oczami swojej córki Krysi. Nie pisze poradnika jak radzić sobie z rodzicielskimi wyzwaniami lub by odwodzić od popełniania błędów, których w gruncie rzeczy i tam nie brakuje. Chce jedynie zwrócić uwagę, że my dorośli mamy poczucie niekontrolowanej władzy nad dziećmi. One jednak postrzegają świat zupełnie inaczej, beztrosko, bez nienawiści, bez kategoryzowania, bez oceniania. Tych wszystkich przeświadczeń uczą się właśnie od nas.

Posłuchajcie jak niepopsuty człowiek uczy prostoty, słuchania i patrzenia szerzej.

Czwarta Strona
Zintegrowana

ISBN: 978-83-664-3104-1

Liczba stron: 248

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

 

Jolanta Pawłowska

Zauroczona

Przyznam, że przesłuchałam tylko fragment audiobooka, ale tak mi się spodobał, że koniecznie klikam i już zamawiam książkę!

Karolina Górska

cudowna

Świetna! Najpierw trafiłam na posty w Instagramie, potem profil na Facebooku aż w końcu na Targi Książki gdzie kupiłam „Krysię". Miałam również spotkać i przytulić się z Michaliną Grzesiak. Cudowna pisarka, kobieta, a przede wszystkim matka. Książkę polecam całym serduchem. Jako młoda matka jeszcze jestem na etapie wdrażania się w ten system i poznawanie miliona pytań i pomysłów dzieciaków. Chcę brać przykład i dobrze wychować swoje dzieci.

Ewelina Rogalska

być jak dziecko

Być jak dziecko tego nam właśnie brakuje! Prześwietna książka. Sama mam dzieci i wiem jakie mają pomysły, jak są szczere, ile mają pomysłów i jak bezinteresowne potrafią być. Książka napisana w tak przeuroczy sposób, że nie sposób się oderwać. Trzeba by każdy po nią sięgnął i przypomniał sobie ten beztroski stan. Ważne też dla rodziców by nie ograniczać wyobraźni dzieci i pozwalać im samym decydować, a przy tym dawać dobry przykład.

Cena pakietu

84,80 zł

5103

Cena pakietu

79,80 zł

4803

Cena pakietu

79,80 zł

4803

Cena pakietu

79,80 zł

4803

Cena pakietu

76,80 zł

4623

Cena pakietu

84,80 zł

5103