Krok trzeci

Bartosz Szczygielski

Krok trzeci

39,99 zł

3322

 

Trzymający w napięciu, mroczny thriller psychologiczny autorstwa mistrza budowania napięcia Bartosza Szczygielskiego!
Magda wiedzie życie idealne. Przystojny mąż, dobra praca, śliczne mieszkanie. I tylko za drzwiami sypialni czai się mrok… Słowa, które nigdy nie zostały wypowiedziane, tajemnice, które wychodzą na jaw. Poukładany świat Magdy zawala się w ciągu jednej nocy. Nocy, które budzi demony kłamstw, pytań bez odpowiedzi i złamane serce, które nie przestaje boleć.

W.A.B.
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-7222-0

Liczba stron: 410

W.A.B.

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Marian Kania

Mocny!

Samotna kobieta, zaniki pamięci, małżeństwo które wcale nie jest takie idealne, jak mogłoby się wydawać, kryzys, próba spalenia za sobą mostów i przyjaciółka z dawnych lat. Bartosz Szczygielski stworzył historię, która na długo zostaje w pamięci. Okładka książki i sam tytuł nie zapowiadają tego, co czeka nas w środku. Biały kolor sprzyja raczej pozytywnym myślom. Tak jednak nie jest i przekonujemy się o tym już od pierwszej strony. W tej historii nie ma nic lekkie i przyjemnego. Jest za to napięcie, mroczny klimat, przysłowiowe trupy w szafie i wszystko to, co sprawia, że nie można się oderwać bez poznania zakończenia. Mocny!

Damian

Na własną odpowiedzialność

Przeczytałem w niecałe dwa dni. Spodziewałem się wszystkiego, ale takiego zakończenia? Nigdy! Gwarantuje wam, że będziecie w ciężkim szoku. Tylko uwaga - to nie jest lekka literatura. Jeśli macie wrażliwą duszę i słabe nerwy, nie sięgajcie po tę książkę, albo sięgnijcie, ale na własną odpowiedzialność. 

Kazia Trąbka

Mocne nerwy

Przygotujcie się na sporą dawkę emocji. Thriller psychologiczny, który nie pozwoli wam zasnąć spokojnie. Uwielbiam ten gatunek, ale nawet jak dla mnie to było aż za dużo, ta książka była przerażająca. Przerażająco dobra oczywiście, ale tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Cena pakietu

79,89 zł

5716

Cena pakietu

94,89 zł

6616

Cena pakietu

79,89 zł

5716

Cena pakietu

84,89 zł

6016