Komórki się pani pomyliły

Jacek Galiński

Komórki się pani pomyliły

6.7

(1385 ocen) wspólnie z

39,99 zł

3275

 

Kontynuacja powieści „Kółko się pani urwało”, staruszka ze skłonnościami do wredoty kontra mafiosi, czyli prawdziwa mieszanka wybuchowa!

Wokół pewnej warszawskiej kamienicy wciąż trwa zamieszanie. Końca nie widać.

Kolejny trup ponownie zakłóca spokój Zofii Wilkońskiej. Staruszka postanawia przeprowadzić swoje prywatne śledztwo, które doprowadza ją bardzo blisko przestępców. Jednak Zofia, żyjąc długie lata w biedzie, zamiast oddać przestępców w ręce policji zachłystuje się pieniędzmi i przemocą...

W.A.B.
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

ISBN: 978-83-280-7140-7

Liczba stron: 352

W.A.B.

Format: 135x202 mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Audiobook książki

Marta Ziółkowska

Polecam!

Uwielbiam tę staruszkę! Jest to kolejna część, która skradła moje serce. Autor stworzył po raz drugi fantastyczną komedię kryminalną. Książkę pochłonęłam niemal natychmiast. Mam nadzieję że będzie kolejna część przygód szalonej babci Zofii.

Jacek Malicki

Kocham

Czytając tę książkę praktycznie cały czas miałem uśmiech na twarzy. Jacek Galiński jest niewątlipiwe moim mistrzem jeżeli chodzi o komedie kryminalne. Nikt tak jak on potrafi człowieka rozbawić do łez. W tej części dwa razy więcej humoru, dwa razy więcej akcji, a zakończenie to mistrzostwo. Gooorąco polecam!

Nadia Barda

Najlepsza

Jak dla mnie ta część jest jeszcze lepsza niż poprzednia. Przeczytałm ją niemal natychmiast. Uwielbiam Panią Zosię i jej przygody. Z czystym sumieniem mogę polecić Wam tę książkę.