Kolory zła. Tom 2. Czerń

Małgorzata Oliwia Sobczak

Kolory zła. Tom 2. Czerń

39,99 zł

3743

 

Kolejna odsłona bestsellerowej serii Małgorzaty Oliwii Sobczak „Kolory zła”. PIerwsza część - Czerwień została ogłoszona jenym z z najważniejszych debiutów kryminalnych ostatnich lat.

Kiedy sprawa Skalpela dobiegła końca, prokurator Leopold Bilski zostaje przeniesiony z Sopotu do prokuratury w Kartuzach. I co tu dużo mówić, nie służy mu ta degradacja. Za to Anna Górska za ciosem zdaje wszystkie egzaminy i rozpoczyna pracę jako samodzielny prokurator. Jej pierwszą sprawą zostaje zaginięcie trzynastoletniej dziewczynki. Jedna z poszlak prowadzi ją do Kartuz. Jak się później okazuje, to idylliczne miasteczko skrywa wiele szokujących tajemnic.

W.A.B.
Liczba stron: 416

W.A.B.

Format: 13.5 x 20.5 cm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Weronika Lipińska

Tajemnicze Kaszuby

Rewelacyjna książka, która wręcz hipnotyzuje. Po pierwsze wyjątkowo ciekawą fabułą dotyczącą miasteczka Kartuzy, w którym obowiązuje swego rodzaju zmowa milczenia. Autorka genialnie uchwyciła klimat małej miejscowości, mentalności jej mieszkańców, którzy boją się puścić parę z ust. Oczywiście zbieg okoliczności sprawia, że zostaje tam zesłany prokurator Bilski. To bardzo mroczna książka, jednak jeżeli ktoś lubi takie klimaty, będzie w niebo wzięty!

Amanda Piotrowska

Polecam!

Jeżeli ktoś jeszcze nie zaznajomił się z pierwszą częścią - którą również polecam, nie ma się co martwić, ponieważ jest to zupełnie odrębna historia. Nie trzeba być zaznajomionym z wydarzeniami, które miały miejsce w przeszłości. Z kolei dla tych, którzy podobnie jak ja są fanami Czerwieni dodam, że autorka nie zrezygnowała z dobrze nam już znanych bohaterów. Tym razem Bilski i Górska stają przed obliczem śmierdzącej sprawy miasteczka, w którym wszyscy jak jeden mąż zarzekają się, że nic nie wiedzą. A sprawa dotyczy zaginięcia nastolatki. Mocna książka, autorka nawet minimalnie nie zeszła z bardzo wysokiego poziomu, który sama sobie narzuciła.

Hania Drzazga

Genialna seria

Czerń to bardzo wyczekiwany deser po przepysznym obiedzie jakim była Czerwień! Kolory zła to coś wspaniałego! Pierwsza część zwaliła mnie z nóg i sprawiła, że każdego dnia niemal myślałam o tym, kiedy ukaże się kolejna część. Wiem, że to czyste wariactwo, ale bycie pretendentem do najlepszego debitu kryminalnego zobowiązuje. I jeżeli ktoś jeszcze nie wie o czym mowa, pragnę gorąco zachęcić do sięgnięcia po całą serię. Zaręczam, że warto!