Kolejne upiorne opowieści po zmroku Historie które mrożą krew w żyłach

Alvin Schwartz

Kolejne upiorne opowieści po zmroku Historie które mrożą krew w żyłach

5.7

(63 ocen) wspólnie z

29,90 zł

2140

 

Historie, które mrożą krew w żyłach!
Alvin Schwarz po raz ostatni już zabiera czytelników do świata swoich upiornych opowieści. Potrafią nas przerazić najróżniejsze rzeczy i zjawiska. Przerażają nas umarli, przerażają ciemności, nocne szelesty, trzaski, wrzaski i tajemnicze szepty. Ze strachem reagujemy na niewyraźne kształty albo na odgłosy zbliżających się kroków. Boimy się dziwnych zdarzeń i koszmarów, które… czasami okazują się rzeczywistością.
Zwykle staramy się unikać sytuacji, które mogą wywołać strach, a jednak wciąż opowiadamy sobie niesamowite historie. Na przykład o przedwczesnym spotkaniu ze śmiercią. O smacznych potrawach z ludzkiego mięsa. O tajemniczym psie, nawiedzającym dom samotnego mężczyzny. O dziwnych stworach, obejmujących w nocy władzę nad mokradłami. O dziewczynie, wychowywanej przez wilki, albo o pewnym rancho w Teksasie, na którym zadomowił się poltergeist.
Czas na prawdziwy strach…
Połączenie klimatu serialu Stranger Things z motywami znanymi z klasyki opowieści
grozy spod znaku Stephena Kinga.
Na podstawie książki nakręcono jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów 2019 roku, powstały ze współpracy Guillermo del Toro (Kształt wody i Labirynt fauna) z André Ovredalem (Autopsja Jane Doe i Łowca trolli).

Zysk i S-ka
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-811-6830-4

Tytuł oryginalny: Scary Stories 3: More Tales to Chill Your Bones

Liczba stron: 144

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Tłumaczenie: Piotr Kuś

Cena pakietu

69,80 zł

4534

Cena pakietu

69,80 zł

4534