Kochając wroga. Tajemnice łączniczki

Gosia Nealon

Kochając wroga. Tajemnice łączniczki

33,49

 

Jak odkryć prawdę, gdy na jaw wychodzą kolejne sekrety?Ukochany!

Piszę, choć nie odpowiadasz. Tak bardzo pragnę wyjaśnić Ci, dlaczego zniknęłam! Obiecałeś, że po wojnie mnie odnajdziesz. Dlaczego milczysz? Czekam – nie tylko ja…


Twoja WandaWarszawa 1944. Bracia bliźniacy. Amerykański szpieg Finn i SS-man Stefan. Dobry i zły. Obaj stają na drodze łączniczki Wandy. Jeden zabija jej ojca, drugi ratuje jej życie.

Wanda zakochuje się – ale w którym z braci? Zanim zdąży odpowiedzieć sobie na to pytanie, Warszawa staje w ogniu walki. Gorący romans zostaje brutalnie przerwany. Czy odnajdą się w powojennej zawierusze? I najważniejsze: czy wzajemnie sobie wybaczą?

Gosia Nealon urodziła się i dorastała w Polsce, mieszka w Nowym Jorku, gdzie robi karierę pisarki. Jest autorką bestsellerowego cyklu The Secret Resistance. Prywatnie jest mamą trzech synów.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Gosia NealonMieszka i tworzy w Nowym Jorku. Pochodzi z Polski. Dorastając w Łomży słyszała wiele relacji z pierwszej ręki na temat wojny. Wtedy postanowiła, że w przyszłości opowie zasłyszane historie. Tak powstała postać Wandy i Finna (znani z kart powieści „Kochając wroga”), młodych ludzi zakochujących się w środku jednego z najbardziej przerażających konfliktów naszych czasów.

Obecnie ma na swoim koncie trzy powieści, dzięki którym zrobiła w Nowym Jorku karierę, o której marzy wiele kobiet. Jest nagradzaną autorką.

Kiedy Gosia nie pisze, często spaceruje po ulicach Nowego Jorku. Wraz z mężem i trzema małymi synami szukają najlepszych pierogów, których smak przenosi ją z powrotem do polskich uliczek jej dzieciństwa. 

Znak
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-6824-1

Liczba stron: 300

Znak

Format: 14.0x20.5cm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Antoni Górny

Rok wydania: 2024

Zajrzyj do środka

Komentarze nie są potwierdzone zakupem