Kobieta alfa szuka partnera

Sonya Rhodes, Susan Schneider

Kobieta alfa szuka partnera

37,91 zł

2435

 

Pierwszy przewodnik po życiu i miłości, z którego silne i niezależne kobiety dowiedzą się, jak mogą znaleźć odpowiedniego partnera.
Kobiety alfa doskonale wiedzą, czego chcą, i nie spoczną, póki tego nie zdobędą. Są ambitne, pracowite i pewne siebie. Jest tylko jeden problem: często odstraszają mężczyzn. Doktor Rhodes, psycholog kliniczny, uważa, że kobiety alfa szukają partnerów w niewłaściwym miejscu, i ma dla nich zaskakującą radę. Zamiast szukać podobnej do siebie alfy, powinny się rozejrzeć za solidną betą. Dzięki mądremu przedefiniowaniu ról związanych z płcią i przezwyciężeniu stereotypów mogą zbudować o wiele lepsze związki, nie rezygnując z kariery. Pomoże im w tym m.in. kompleksowy test osobowości, który ułatwia dokonywanie dobrych wyborów. Doktor Rhodes zdradza swoje sekrety, by pomóc kobietom w zdobyciu miłości oraz mężczyzny, który doceni ich siłę i będzie ich dopełnieniem.
Doktor Sonya Rhodes od ponad trzydziestu lat prowadzi praktykę psychologiczną w Nowym Jorku. Pracuje także w jednej z największych na świecie klinik psychiatrycznych Jewish Board of Family and Children’s Services i jest współautorką trzech książek.
Susan Schneider jest nagradzaną felietonistką, pisarką i wydawcą. Pisze dla różnych czasopism, w tym dla „Mademoiselle”, „Modern Bride” i „Sesame Street Parents”. Jest autorką powieści The Wedding Writer .

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-02-24

ISBN: 978-83-781-8662-5

Tytuł oryginalny: The Alfa Woman Meets Her Match

Liczba stron: 272

Rebis

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 37,91 zł

Tłumaczenie: Magdalena Hermanowska

Cena pakietu

77,81 zł

4829

Cena pakietu

77,81 zł

4829

Cena pakietu

87,81 zł

5429