Jotka - łowca smoków. Smoki wysp brytyjskich

Łukasz Radecki

Jotka - łowca smoków. Smoki wysp brytyjskich

29,90 zł

2184

 

Nie takie smoki straszne
Gdzie mieszkają smoki? Czy lubią kotlety sojowe? A czy rycerze myją zęby albo jedzą warzywa? Jeśli jeszcze tego nie wiecie – przeczytajcie Jotkę – łowcę smoków. W podróży do Wielkiej Brytanii w towarzystwie dzielnego rycerza, który nie boi się najgroźniejszych bestii, poznacie wiele niezwykłych miejsc i stworów. A jeżeli będziecie mieli jeszcze więcej pytań, koniecznie zajrzyjcie do Smokarium i Kącika Smoczego Historyka. Przygoda czeka!
Pełne humoru przygody łowcy smoków, piękne ilustracje oraz kilka dobrych rad od samego rycerza pobudzą wyobraźnię każdego dziecka. Takiej zabawnej oraz mądrej książki potrzebują wszyscy rodzice – i oczywiście dzieci.
„Jotka wraz ze swoim dzielnym koniem Galopodem przemierza świat i wszędzie, gdzie spotka czyniące szkody smoki (bo musicie wiedzieć, że te stworzenia często rozrabiają — to nietrudne, kiedy jest się wielkim gadem ze skrzydłami), stara się rozwiązać problem pokojowo. A po wszystkim wraca zawsze do swojego domu, gdzie w fotelu przed kominkiem, z kubkiem kakao w ręku ogląda zdjęcia w Albumie Smoków i wspomina”.
(Ze Wstępu)

Zysk i S-ka
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-811-6296-8

Liczba stron: 80

Format: 20.4x20.6

Cena katalogowa: 29,90 zł

Cena pakietu

64,80 zł

4278

Cena pakietu

69,80 zł

4578

Cena pakietu

69,80 zł

4578

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka