Język angielski zawodowy Prowadzenie sprzedaży w praktyce A.18 Podręcznik Tom 5 Zasadnicza szkoła zawodowa, Technikum

Magdalena Prekiel

Język angielski zawodowy Prowadzenie sprzedaży w praktyce A.18 Podręcznik Tom 5 Zasadnicza szkoła zawodowa, Technikum

 

Podręcznik z języka angielskiego zawodowego dla sprzedawcy, technika handlowca i technika księgarstwa ma spełniać dwa zadania: zapoznać z fachowym słownictwem z zakresu handlu i sprzedaży oraz pomóc w przygotowaniu się do części językowej etapu praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
Liczne ćwiczenia leksykalne, tłumaczeniowe oraz ćwiczenia ze słuchu umożliwią stopniowe i dokładne poznanie fachowego słownictwa, prowadzenie rozmów sprzedażowych i redagowanie korespondencji handlowej. Wszystkie te umiejętności mogą okazać się przydatne nie tylko podczas zajęć, ale również w życiu zawodowym.
Na stronie wydawnictwa dla posiadaczy podręcznika przygotowano 51 nagrań audio, niezbędnych do wykonania ćwiczeń doskonalących umiejętność rozumienia tekstów mówionych. Ćwiczenia te zostały oznaczone informacją o numerze nagrania. Na końcu książki znajdują się skrypty do nagrań oraz obszerne słowniczki branżowe, polsko-angielski i angielsko-polski, ułatwiające naukę. Praca z ćwiczeniami pomoże opanować fachowe słownictwo z zakresu handlu i sprzedaży oraz zaowocuje w przyszłej pracy zawodowej.

eMPi2 Mariana Pietraszewskiego
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-623-2572-6

Liczba stron: 224

Format: 165x213mm

Cena katalogowa: 26,00 zł