Jestem nieletnią żoną

Laila Shukri

Jestem nieletnią żoną

7.5

(661 ocen) wspólnie z

38,00 zł

2470

 

Salma ma dwanaście lat i mieszka w Jordanii. Chodzi do szkoły, pilnie się uczy i ma wielkie marzenia. Bardzo chciałaby zostać lekarzem i pomagać dzieciom. Jej rodzina ma jednak inne plany...

Kiedy kończy trzynaście lat zostaje wydana za mąż za Ahmada, starszego od niej piętnaście lat. Aby sprostać wymaganiom młodej mężatki, musi przerwać naukę. Rozpoczyna się koszmar na który nie przygotowała ją własna matka…

Jak w XX wieku wyglądają małżeństwa dorosłych mężczyzn z dziećmi?
Czy da się powiedzieć „nie”?

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9194-9

Liczba stron: 384

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 38,00 zł

Ula D

Polecam.

Słyszałam o tej książce wiele dobrych opinii i już od dawna chciałam ją przeczytać. Bardzo cieszyłam się że trafiła w moje ręce i muszę powiedzieć, że była taka jak oczekiwałam: świetna, wstrząsająca, poruszająca i świetnie napisana. Polecam.

Ilona Musiał

Bardzo warto po nią sięgnąć.

Chociaż trudno uwierzyć w to co jest w niej opisane, to jednak muszę przyznać, że czyta się to fantastycznie. Lekki język, podparty twardymi faktami, prawdziwa historia, która zatrzymuje krew w żyłach. Bardzo warto po nią sięgnąć.

Justyna Karsa

Musiałam po nią sięgnąć

Jako fascynatka wszelkiej twórczości arabskiej, musiałam po nią sięgnąć i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Małżeństwa dzieci z dorosłymi mężczyznami to ogromny problem, często przemilczany w publicznych dyskusjach. Cieszę się, że ktoś go podjął i to w tak dobrym stylu.