Jedz by pokonać chorobę 5 dróg od jedzenia do uzdrowienia, które zna nauka.

Li William W.

Jedz by pokonać chorobę 5 dróg od jedzenia do uzdrowienia, które zna nauka.

59,90 zł

3836

 

W twoim ciele nieustannie zachodzi pięć procesów, od których zależy twoje zdrowie:

• tworzą się nowe naczynia krwionośne,
• replikuje się DNA,
• komórki macierzyste naprawiają zniszczone tkanki,
• mnoży się flora bakteryjna,
• komórki odpornościowe zwalczają intruzów np. wirusy

Jeśli któryś z nich nie zachodzi prawidłowo, zaczynasz chorować.
Jeśli któryś z nich odpowiednio wzmocnisz, zaczynasz zdrowieć.
A to wszystko zależy od tego, co jesz!

Zastosuj niezwykle prosty i skuteczny model 5 x 5 x 5! Ciesz się jedzeniem i życiem! Jedz, by pokonać chorobę ucieszy cię, zadziwi i zainspiruje do zdrowego jedzenia i zwyciężania chorób. Pamiętaj, że to ty kontrolujesz własne przeznaczenie.

Louis J. Ignarro – laureat nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 1998 roku.

„Jedz, by pokonać chorobę to najlepszy znany mi przewodnik, jaki można wykorzystać, by wspomóc zdrowie. Nie tylko przemieni twój sposób odżywiania – zrewolucjonizuje służbę zdrowia” – dr Andrew C. von Eschenbach, przewodniczący Samaritan Health Initiatives, były dyrektor Narodowego Instytutu Raka, były komisarz Agencji Żywności i Leków.

Fragment:
Rozpoczęła się rewolucja w walce z chorobami. Każdy z nas ma ogromną szansę przejąć kontrolę nad własnym życiem i z wykorzystaniem jedzenia odmienić swoje zdrowie. Stworzyłem model 5 x 5 x 5, dzięki któremu bardzo łatwo jest wprowadzić do codziennego życia pokarmy przynoszące korzyści zdrowotne. To prosty sposób, który pomoże ci świadomie i konsekwentnie podejmować zdrowe decyzje, niezależnie od tego, co robisz i gdzie mieszkasz.

William Li jest wykładał w Harvard Medical School, Tufts University oraz Darmouth Medical School. Jest autorem ponad 100 artykułów naukowych publikowanych m.in. w „The Scince”, „The Lancet”, „New England Journal of Medicine”. Jest założycielem organizacji Angiogenesis Fundation, organizacji non-profit działającej od 1994.

Andromeda
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-957-2811-2

Liczba stron: 576

Cena katalogowa: 59,90 zł

Cena pakietu

99,80 zł

6230

Cena pakietu

109,80 zł

6830