Jak uspokoić swoje myśli Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas

Sarah Knight

Jak uspokoić swoje myśli Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas

37,90 zł

2275

 

Poznajcie doskonałe metody radzenia sobie ze stresem i sposobów eliminowania przyczyn, które go wywołały!

Czy często zdarza ci się martwić rzeczami, które mogą, ale NIE MUSZĄ, się wydarzyć? Może rozmyślasz nad wersjami wydarzeń, które nigdy nie się nie odbędą? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj tę książkę.

Mózg jest niesamowity. W ciągu chwili potrafi podsunąć wiele różnych scenariuszy. Jeśli wejdziemy na ścieżkę czarnowidztwa, każdy kolejny będzie coraz bardziej niepokojący. Doprowadza to do nasilenia intensywności i częstotliwości sytuacji stresowych. Dochodzimy do momentu, w którym trudno zatrzymać gonitwę myśli.

Poznajcie metody skutecznego rozwiązywania problemów. Sara Knight jest autorką bestsellerowej i uznanej serii poradników „antyguru”.

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1346-8

Tytuł oryginalny: Calm the F*uck Down

Liczba stron: 304

Muza SA

Format: 140x203mm

Cena katalogowa: 37,90 zł

Tłumaczenie: Anna Czajkowska

Interview with Sara Knight

Zbigniew Marczewski

Jak uspokoić swoje myśli Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas

Bardzo pomocna książka. Myślę, że może pomóc każdemu kto zmaga się z nieustającym stresem. Polecam

Karol Bąkowski

Warta uwagi!

Z wiekiem żyje się coraz trudniej. Kiedyś myślałem, że moje gorsze samopoczucie jest spowodowane dorosłością. Jak bardzo się myliłem! Zagubiłem gdzieś swoje wewnętrzne dziecko i za wszelką cenę próbowałem racjonalizować swoje pomysły i myśli. Tylko po co?

Książka Sarah Knight jest DOSKONAŁA. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Metody i techniki zaprezentowane w tym tytule nie są skomplikowane, a zdecydowanie skuteczne.

Oczywiście jeśli problem wymknie się spod kontroli należy udać się do lekarza. Książka może być tylko dodatkiem jeżeli w grę wchodzi choroba. Życzę wszystkim dużo zdrowia i spokoju ducha, które można osiągnąć dzięki tej książce. Polecam

Agata Paliwoda

Genialna

Niesamowicie podoba mi się oryginalny tytuł. Zdecydowanie bardziej wyraża frustracje osób, które nie mogą poradzić sobie z natłokiem myśli i otaczających bodźców. Książka jest naprawdę mocna. Zdarzyło mi się już kilkukrotnie czytać książki tego typu, ale tym razem przeczytałam coś autentycznego, co według mnie, faktycznie działa. Polecam każdemu kto gdzieś zagubił wewnętrzny spokój i harmonię.

Cena pakietu

82,80 zł

4969