Jak się nie zabić i nie zwariować

Justyna Suchanek

Jak się nie zabić i nie zwariować

44,90 zł

2718

 

Masz prawo do szczęścia – zapewnia Sukanek - więc odważ się z niego skorzystać!

Czujesz czasami, że nikt Cię nie rozumie?
Że jesteś tylko problemem i byłoby lepiej, gdyby Cię nie było?
Nosisz w sobie pustkę, której nie da się wypełnić?
Wydaje Ci się, że czujesz się tak tylko ty?

Justyna Sukanek świetnie zna te myśli – towarzyszyły jej, od kiedy tylko pamięta. Szczerze opowiada o dorastaniu w rodzinie z problemem alkoholowym, o swoich nastoletnich zmaganiach z depresją, próbach samobójczych, pobytach w szpitalach psychiatrycznych, autodestrukcyjnych myślach i uzależnieniu od miłości. Nie zawsze było jej łatwo. Ale jednego jest pewna - życie może jeszcze Cię pozytywnie zaskoczyć... tylko pozwól sobie pomóc.

Burda Publishing Polska
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3696-8

Liczba stron: 232

Burda Publishing Polska

Format: 155x215mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Strona autorki w serwisie Facebook

Paulina Marek

"Jak sie nie zabić i nie zwariować"

Justyna to niezwykle silna kobieta. Nie wielu odważyłoby się opowiedzieć o swoich problemach, trudnej sytuacji rodzinnej, a takze próbach samobójczych, tak szczerze jak ona. Jestem pod dużym wrażeniem ogromnej mądrości i dojrzałości dziewczyny w tym wieku. Książkę jak najbardziej polecam.

Regina Malarz

Potrzebna

Justyna Suchanek opisując swoje trudne doświadczenia z dzieciństwa, miedzy innymi depresję, próby samobójcze, pobyty w szpitalach psychiatrycznych pokazuje, że na końcu każdego, nawet najciemniejszego tunelu, jest światło. Tylko trzeba pozwolić sobie pomóc...

Maria

Jak się nie zabic i nie zwariować.

Bardzo dobrze, że powstała książka o tej tematyce. Polska jest niestety w czołówce krajów, gdzie odestek samobójstw wśród nastolatków jest największy... Justyna Suchanek opisuje swoje trudne dzieciństwo w rodzinie zmagajace się z problemem alkoholowym. Gdy uzależniony jest choć jeden czlonek rodziny, tak naprawde uzależnieni są wszyscy. To córka, która nigdy nie otrzyma wsparcia w wkraczaniu w kobiecość i syn, który nie zobaczy, na czym polega pradziwa męska dojrzałość... Potrzeba i ważna książka.

Cena pakietu

84,80 zł

5112

Cena pakietu

84,80 zł

5112

Cena pakietu

94,80 zł

5712