Jak pokonać Alzheimera Parkinsona, SM i inne choroby neurodegeneracyjne Zapobieganie, leczenie, cofanie skutków

Bruce Fife

Jak pokonać Alzheimera Parkinsona, SM i inne choroby neurodegeneracyjne Zapobieganie, leczenie, cofanie skutków

49,40 zł

3352

 

Mózg jest w pełni zdolny do prawidłowego funkcjonowania przez całe życie. Demencje i inne choroby mózgu nie są częścią naturalnego procesu starzenia. Książka stanowi drogowskaz, jak utrzymać zdolności umysłowe, a nawet odwrócić już zaistniałe procesy degeneracyjne.

Autor przedstawia program poparty długoletnimi badaniami medycznymi, który okazał się skuteczny w przywracaniu prawidłowych funkcji umysłowych i dobrego stanu zdrowia. Dowiesz się, jak zapobiec, a nawet odwrócić objawy choroby Alzheimera, Parkinsona, stwardnienia rozsianego (MS), stwardnienia zanikowego bocznego (ALS), padaczki, cukrzycy, udaru mózgu i innych. Autor opisuje przyczyny powstawania tych chorób i udowadnia, że każdą z nich można wyeliminować poprzez odpowiednią profilaktykę. Opracował specjalny program, na podstawie którego możesz już dziś zadbać o przyszłość swoją i bliskich. Składa się on z diety, sposobów na pozbycie się infekcji i bakterii oraz zestawu ćwiczeń. Informacje są użyteczne nie tylko dla tych, którzy cierpią z powodu chorób neurodegeneracyjnych, ale dla każdego, kto chce ich uniknąć.

Mózg działa jak niezwykle wydajny komputer. Ale żaden komputer świata nie będzie mógł się z nim równać, jeśli tylko odpowiednio zadbasz o jego wydajność.
Zachowaj młody umysł przez całe życie.

Vital
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-642-7840-2

Liczba stron: 520

Format: 150x205mm

Cena katalogowa: 49,40 zł

Cena pakietu

89,30 zł

5746

Cena pakietu

89,30 zł

5746

Cena pakietu

99,30 zł

6346