Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęście Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęścia

Deepak Chopra

Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęście Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęścia

 

Deepak jest zarówno moim lekarzem, jak i nauczycielem duchowym. Jego rady cenię ponad wszystko. Od lat stanowi dla mnie źródło niezmiernej radości, a teraz dzięki tej książce może też być kimś takim dla ciebie.
Wayne W. Dyer

Deepak Chopra otwiera przed tobą drzwi do wewnętrznego poczucia szczęścia i zaprasza do duchowych poszukiwań. Jego siedem kluczy stanie się dla ciebie przewodnikiem w inspirującej podróży ku oświeceniu.

Nie musisz wprowadzać żadnych radykalnych zmian w swoim życiu, a i tak po drodze poznasz sekrety uważnej świadomości i naturalnej spontaniczności. Twoje szczęście przestanie zależeć od zewnętrznych wydarzeń, a będzie doznaniem, które już zawsze będzie ci towarzyszyć.

? Rozpoznaj prawdziwe szczęście i je pomnażaj.
? Odnajdź autentyczne poczucie wartości, które nie zależy od niczego poza tobą.
? Powróć do stanu radości, spokoju i spontanicznego spełnienia, do którego masz naturalne prawo od urodzenia.
? Skup się na chwili obecnej i nauczyć się żyć pełnią.
? Doznaj oświecenia: nawet najkrótsze przebłyski zjednoczonej świadomości mają moc przekształcania i już teraz masz do nich dostęp.

Deepak Chopra – światowej sławy amerykański lekarz specjalizujący się w medycynie holistycznej i naturalnej, autor wielu książek o tematyce duchowej i zdrowotnej wydanych w wielomilionowych nakładach i przetłumaczonych na blisko 40 języków.

Burda Publishing Polska
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-777-8780-9

Liczba stron: 160

Format: 160x210mm

Cena katalogowa: 31,90 zł

Tłumaczenie: Barbara Grabska-Siwek