Jak lepiej myśleć Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Christel Petitcollin

Jak lepiej myśleć Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

37,90 zł

2441

 

Pierwsza książka autorki zrodziła w czytelnikach poczucie przynależności do grupy ludzi analizujących otoczenie. Po pozytywnym odbiorze pierwszej części pojawiło się wiele pytań w stronę autorki, a chęć odpowiedzenia na nie, skłoniła ją do napisania kolejnej części. Ze względu na to, że książka jest odpowiedzią najczęściej zadawane pytania od czytelników, jest napisana w bardzo bezpośredni sposób i może być swego rodzaju terapią dla odbiorcy.
Z tej książki dowiesz się, co tak naprawdę zajmuje Twój mózg i nauczysz się go lepiej pojmować. Posiadając tę umiejętność nauczysz się lepiej odnajdywać się i zarządzać swoim otoczeniem, a swój sposób myślenia traktować jako atut. Nauczysz się również lepiej rozumieć swoich bliskich w codziennych sytuacjach, co doskonale wzmocni z nimi więź.

Feeria
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

ISBN: 978-83-663-8017-2

Tytuł oryginalny: Je pense mieux

Liczba stron: 232

Feeria

Format: 143x204mm

Cena katalogowa: 37,90 zł

Tłumaczenie: Krystyna Arustowicz

Karolina Grabowska

Fani się nie zawiodą

Kilka dni temu otrzymałam wydanie recenzenckie. Okładka zdecydowanie wpisuje się w moją estetykę i jako kolejna część „Jak mniej myśleć" pasuje wizualnie do swojej poprzedniczki. W książce znajdziemy odpowiedzi na pytania od czytelników, co sprawia, ze książka jest bardziej konkretna i możemy znaleźć tam więcej praktycznych przykładów o sposobach funkcjonowania mózgu oraz działania w taki sposób, by móc wykorzystać je na swoją korzyść. Tak samo jak poprzednią, książkę czyta się bardzo szybko i fani pierwszej części na pewno nie zawiodą się na kolejnej.

Gosia

Nie mogę się doczekać!

Podczas czytania pierwszej części co kilka stron w głowie miałam „mam tak samo!". Autorka nie tylko zwraca uwagę na to jak czują się osoby mające skłonności do analizowania wszystkiego, ale także na to, jak powinny sobie z tym radzić. Książka ta zdecydowanie pomogła mi popatrzeć na swój sposób myślenia z innej perspektywy i bardzo mi pomogła. Nie mogę się doczekać kolejnej części, bo pokochałam tę autorkę!

Tomek W.

Idealna dla introwertyka

Poprzednią książkę kupiłem dla swojej dziewczyny introwertyczki. Książka bardzo się spodobała, a nawet wywołała kilka tematów w naszych rozmowach, bo ta zaczęła chętniej rozmawiać o tym, co „dzieje się" u niej w głowie i potrafiła lepiej nazywać swoje emocje. Był to świetny i trafiony prezent, a dodatkowo skorzystaliśmy na tym oboje. Liczę, że kolejna będzie równie dobra i warta zakupu - w końcu święta już wkrótce, więc mam pomysł na prezent! :3

Cena pakietu

77,80 zł

4835