Instytut

K.C. Archer

Instytut

39,99 zł

2493

 

Teddy Cannon nie jest jak inne dziewczyny w jej wieku. Jest zaradna i bystra, ale w przeciwieństwie od rówieśników potrafi doskonale czytać ludzi. Nie jest jednak świadoma, że ta umiejętność robi z niej prawdziwe medium.

W wyniku podjęcia kilku złych decyzji, poznaje człowieka, który sugeruje jej złożenie podania do instytutu dla mediów, placówki, która mieści się u wybrzeży San Francisco. Uczelnia jest bezwzględna i ściśle tajna, a studenci podejmują się nauki telepatii, telekinezy czy umiejętności i taktyki SWAT. Najlepsi będą mieli okazję po ukończeniu edukacji do pracy na najwyższych szczeblach władzy, aby ochronić Amerykę i świat.

Tu Teddy poznaje ludzi podobnych sobie o różnych innych niesamowitych zdolnościach, gdy czuje, że wreszcie odnalazła swoje miejsce, dochodzi do różnych dziwnych zdarzeń. Włamania i tajemnicze zaginięcia studentów.

Czy dziewczyna okaże się być wystarczająco dobra do podjęcia niebezpiecznej misji, by ocalić Instytut?

Uroboros
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-280-5439-4

Tytuł oryginalny: School for psychics

Liczba stron: 460

Uroboros

Format: 135x200mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Emilia Skowrońska

Kinga Tymczak

Instytut

Bardzo dobrze się czytało mimo moich małych oporów przed przystąpieniem do tej lektury. Obawiałam sie że nadmiar fantastyki i jakichś nadprzyrodzonych zjawisk mnie zniechęci, znuży i przytłoczy. Nic bardziej mylnego, świetnie napisana i poprowadzona akcja. Od samego początku czytelnik poznaje Teddy i akcja zaczyna się " z grubej rury".

Bardzo miłe zaskoczenie, jeśli ktoś podobnie jak ja, nie czuje sie najlepiej w takiej tematyce, to nie powinien się zniechęcać, ksiażka świetna!

Anna Żak

polecam

Polecam ksiażka, rewelacyjna fabuła, główna bohaterka ma w sobie masę magnetyzmu który jest w stanie oczarować każdego czytelnika.

Rewelacyjna książka!

Alicja Podlicka

Świetna, klimatyczna książka

Już sam zarys fabuły mocno przypominał mi o Szkole Mutantów, którą znamy z komiksów czy filmów X Men, to właśnie mnie zachciło, aby sięgnąć po tę książkę. Mogę stwierdzić, że nie rozczarowałam się, oczywiście, nie jest to dokładnie to samo, ale wyczuć mozna inspirowanie się tą historią u autorki Instytutu.

Mnie książka bardzo się spodobała, główna bohaterka Teddy jest chodzącym żywiołem, to jedna z takich postaci, które poradzą sobie w różnych warunkach i sytuacjach i kibicujemy jej już od samego początku. 

Wciągająca, fascynująca i bardzo dobrze napisana książka, moje wielke zaskoczenie tego roku!

Cena pakietu

79,89 zł

4887