Icebreaker

Hannah Grace

Icebreaker

52,90 zł

3702

 

Fenomen TikToka! Iskry lecą, gdy łyżwiarka figurowa i kapitan drużyny hokeja muszą dzielić lodowisko... Anastasia Allen ciężko pracowała na szansę występu w łyżwiarskiej reprezentacji kraju. Treningi od piątego roku życia, sportowe stypendium na studiach i rygorystyczny harmonogram dnia, który wykończyłby nawet najbardziej zdeterminowaną osobę, mają przynieść jej sukces. Bez względu na wszystko. Nathan Hawkins nigdy nie napotkał problemu, którego nie umiałby rozwiązać. Jako kapitan Tytanów wie, że odpowiedzialność za zwycięstwo drużyny hokejowej spoczywa na jego barkach. Gdy wskutek awarii obie ekipy mają dzielić jedno lodowisko, a partner Anastasii ulega wypadkowi, Nathan musi zamienić kij hokejowy na legginsy i trenera tyrana na jeszcze bardziej przerażającą od niego trenerkę despotkę. Choć początkowo się nie znoszą, Nate i Stas są na siebie skazani, a do tego dziewczyna w ogóle nie lubi hokeistów. A przynajmniej tak jej się dotąd wydawało… "Wyjątkowa chemia, soczyste dialogi, gorący romans. Ta powieść roztopiła mnie od stóp do głowy!". Elena Armas
„Icebreaker” – więcej informacji od księgarni Matras

""Wyjątkowa chemia, soczyste dialogi, gorący romans. Ta powieść roztopiła mnie od stóp do głowy!"" - elogia Elena Armas, autorka bestsellerów. ""Fenomen TikToka"" to prawdziwa uczta dla miłośników historii pełnych napięcia, humoru i namiętności.

Anastasia Allen, niezwykle utalentowana łyżwiarka figurowa, od zawsze marzyła o występie w reprezentacji kraju. Przez lata niezwykle ciężko pracowała, aby osiągnąć swój cel. Jej życie to rygorystyczny harmonogram dnia, treningi, dietetyczne posiłki i odłożenie na bok wszystkiego, co niezwiązane ze sportem. Na horyzoncie wyłania się już spełnienie jej marzeń, kiedy nagle wszystko zaczyna się komplikować.

Nathan Hawkins, kapitan drużyny hokejowej Tytanów, jest osobą o niebywałych umiejętnościach przywódczych. Jego determinacja i ciężka praca przekłada się na sukcesy drużyny, którą prowadzi. Gdy awaria zmusza obie ekipy do dzielenia lodowiska, napięcie między Anastasią a Nathanem narasta. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy partner Anastasii do tańca na lodzie ulega wypadkowi. Wówczas to Nathan zmuszony jest zamienić kij hokejowy na legginsy i stanąć u boku Anastasii na lodowisku.

Początkowo Anastasia i Nathan nie są w stanie się porozumieć. Ona nie znosi hokeistów, a on jest pewien, że łyżwiarstwo figurowe to nie dla niego. Ale kiedy zaczynają więcej czasu spędzać razem, zaczynają rozumieć się coraz lepiej. Wspólne treningi, rywalizacja, a przede wszystkim - niezaprzeczalna chemia między nimi sprawia, że ""Fenomen TikToka"" jest prawdziwym rollercoasterem emocji dla czytelników. Czy Anastasia i Nathan będą w stanie pokonać swoje uprzedzenia i znaleźć wspólną drogę do sukcesu? A może znajdą coś więcej - miłość? Odpowiedzi na te pytania dostarcza nam ta niezwykle emocjonująca historia.

Zysk i S-ka
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-820-2939-0

Tytuł oryginalny: Icebreaker

Liczba stron: 502

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 52,90 zł

Tłumaczenie: Aleksandra Szymił

Komentarze nie są potwierdzone zakupem