I love you, I hate you

Elizabeth Davis

I love you, I hate you

47,90 zł

2970

 

Granica między miłością a nienawiścią bywa naprawdę cienka…

Owen Pohl dorastał w luksusie i ukończył prawo na jednym z prestiżowych uniwersytetów, zanim założył swoją własną firmę. Victoria Clemenceaux przeprowadzała się z jednego obskurnego mieszkania do drugiego, zbierając grosz do grosza, by ukończyć prawo na Uniwersytecie w Minnesocie.

Ona pracuje dla korporacji i wspina się po szczeblach kariery.

On zajmuje się walką o prawa tych, którzy zostali skrzywdzeni przez wielkie firmy.
Victoria nienawidzi wszystkiego, co ma związek z Owenem Pohlem. Jego rudych włosów i bezczelnego uśmiechu. Jest zbyt niedbały, zbyt spokojny, zbyt nonszalancki i zbyt rozczochrany jak na adwokata.

Owen nie znosi wszystkiego, co wiąże się z Victorią Clemenceaux. Uważa, że jest zbyt chłodna, zbyt profesjonalna i niedostępna.

Jednak żadne z nich nie potrafi się oprzeć pożądaniu, gdy pewnego wieczoru spotykają się przypadkiem w barze. To spotkanie kończy się namiętną przygodą, która miała być tylko na jedną noc. Ale czy na pewno?

Nora i Luke są internetowymi przyjaciółmi. Prowadzą długie intymne rozmowy na Twitterze, świetnie się rozumieją i potrafią się wspierać w trudnych momentach, jednak żadne z nich nie zna prawdziwej tożsamości tego drugiego. Żadne z nich nie wie, że Luke to tak naprawdę Owen, a Nora to pseudonim Victorii.

Czy kiedy prawda wyjdzie na jaw, bohaterom uda się wyjaśnić nieporozumienia? Czy będą mieli odwagę pokazać tej drugiej osobie swoje prawdziwe ja? Czy przyjaźń Nory i Luke’a oraz pożądanie między Owenem a Victorią będą składnikami, z których może powstać prawdziwe uczucie?

„I love you, I hate you” ma w sobie wszystko, za co kochamy komedie romantyczne: błyskotliwy humor, niezwykłą chemię między bohaterami oraz niebanalną, wciągającą historię.

Wydawnictwo Kobiece
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1477-1

Liczba stron: 128

Wydawnictwo Kobiece

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 47,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem