Hiszpański. Mapy językowe

Paula Baranowska

Hiszpański. Mapy językowe

59,90 zł

3699

 

Marzysz o tym, by nauczyć się języka hiszpańskiego skutecznie i przyjemnie? Szukasz nowej, niecodziennej metody, która pomoże Ci zapamiętać słówka i konstrukcje gramatyczne?

Świetnie się składa - książka Hiszpański. Mapy językowe jest stworzona dla Ciebie! Znajdziesz w niej unikatowe mapy językowe zawierające skojarzenia oraz niepowtarzalne rysunki. Dzięki nim zapamiętanie nowych hiszpańskich słów i zwrotów stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Ucząc się metodą mapowania pojęć, w mgnieniu oka zaczniesz myśleć po hiszpańsku i nabędziesz lekkości w posługiwaniu się tym językiem! Ciekawe ćwiczenia do każdej mapy bazujące na skojarzeniach i rysunkach, takie jak codzienne dialogi czy historie z przymrużeniem oka pozwolą Ci przećwiczyć nowe słownictwo.

Poszerzysz swoją wiedzę, czytając ciekawostki językowe i wykonując niekonwencjonalne zadania. Przekonaj się, jak rozwój Twojej wyobraźni językowej wpłynie na szybkie przyswajanie słówek.

Potraktuj tę pozycję jako mapę do hiszpańskiego świata, z którą nigdy się nie zgubisz. Wyznacz trasę, której metą będzie językowy sukces i daj się ponieść hiszpańskiej przygodzie!

Książka zawiera:

tysiące haseł i skojarzeń zapisanych w postaci map językowych, dzięki którym szybko zapamiętasz nowe słownictwo,
setki rysunków rozwijających wyobraźnię językową,
ciekawostki dotyczące języka, kultury, słownictwa oraz gramatyki,
200 ćwiczeń oraz testy podsumowujące i krzyżówki, dzięki którym powtórzysz przyswojone informacje.

Preston Publishing
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-675-7608-6

Liczba stron: 208

Preston Publishing

Cena katalogowa: 59,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem